Carola Madise sünnipäeval esines Backstreet Boys’i liige!

Carola Madise sünnipäeval esines Backstreet Boys’i liige!

Kuulsa laulja Karl Madise tütar Carola Madis sai tuntuks töötades erinevates meediakanalites saatejuhi ja reporterina. Viimased aastad Los Angeleses resideeruv Carola sai 9. jaanuaril 24aastaseks ning rääkis Buduaarile, et tema sünnipäevapeol esines poistebändi Backstreet Boys liige AJ McLean!  

Kuulsa laulja Karl Madise tütar Carola Madis sai tuntuks töötades erinevates meediakanalites saatejuhi ja reporterina. Viimased aastad Los Angeleses resideeruv Carola sai 9. jaanuaril 24aastaseks ning rääkis Buduaarile, et temale korraldatud sünnipäevapeol esines poistebändi Backstreet Boys liige AJ McLean!

Carola sõnul erinevad sealsed sünnipäeva pidamise tavad Eesti omadega päris suurel määral. “Siin on sünnipäeva kombed hoopis teistsugused kui Eestis, sest kui Eestis korraldab sünnipäevapeo tavaliselt sünnipäevalaps, on siin aga vastupidi. Sünnipäeval ei lasta sünnipäevalapsel midagi ise teha. Mõnes mõttes on see ka loogiline ja peakski nii olema, mitte et sünnipäevalaps teeb hommikust saati kartulisalatit ja küpsisetorti ja siis jõuab vaevalt kõigega valmis, kui külalised kohal on, aga me oleme lihtsalt teistmoodi üles kasvanud ja harjunud,” jutustab ta.

Tähtsa päeva pidustused kestsid ka tunduvalt rohkem kui meil tavaliselt Eestis ning kingituseks sai Carola üllatusesineja kuulsast poistebändist Backstreet Boys. “Sünnipäev kestis peaaegu terve nädala, kuna mitmed sõbrad olid sünnipäevapeo ajal linnast väljas ja kui nad lõpuks tagasi jõudsid, tuli nendega eraldi tähistada ja osadega on see veel ees. Minu jaoks ei olegi kingitused nii olulised kui see, et veedan aega sõprade ja lähedastega koos. Raske on ka välja tuua, mis oli parim kingitus, aga tõeliselt ilusaks tegid mu sünnipäevapeo mu sõprade live-esinemised. Ja ka üllatusesineja, kelleks oli Backstreet Boysi AJ. See oli arvatavasti 10aastase Carola suurim soov, mis täitus 14 aastat hiljem. Kusjuures AJ sünnipäev on samal päeval kui mul!”

Kaunitar sai sel aastal 24aastaseks ning on arvamusel, et vaid vanuse järgi inimesi hinnata ei tohiks. “Minu arust ei tohiks inimesi hinnata nende vanuse järgi, kuna see on väga individuaalne. Mõni 30aastane käitub nagu laps ja mõnel 20aastasel on rohkem elukogemust kui temast poole vanematel, see oleneb täiesti inimesesest. Ja ka välimuse järgi on vanust on raske määrata. Ma näen siiamaani välja nagu ma oleks 18, kui sedagi!” rõõmustab ta.

Tene Sommer