Charlene ootab pringi pepu ja jõuliste kätega meest

15 kommentaari
Charlene ootab pringi pepu ja jõuliste kätega meest

„Üle kõige ootan armastust. Seda pole kunagi liiga palju! Armastust endale, oma lähedasele ja isegi vaenlastele, sest see ju ongi tegelikult kõige olulisem,”räägib Charlene mida tema uuelt aastalt ootab.

„Üle kõige ootan armastust. Seda pole kunagi liiga palju! Armastust endale, oma lähedasele ja isegi vaenlastele, sest see ju ongi tegelikult kõige olulisem,” räägib Charlene, mida tema uuelt aastalt ootab.

Charlene’i sõnul ootab ta veel üht imeilusat meest pringi pepu ja jõuliste kätega. „Kes paneks mu silmad särama, tooks mulle tähed taevast alla ja sealjuures räägiks võimalikult vähe. Selline kena kutsikasilmadega kutt.”

Charleka sõnul ootab ta üllatusi igas eluvaldkonnas. Peaasi, et poleks igav ja elekter säriseks – ühesõnaga läbimurret kõikjal.

„Mul ei oleks midagi selle vastu, kui saaksin omanimelise 8-tärni hotelli Dubais. Igaks nädalapäevaks oma tehissaare. Isetäituva šampanjapokaali  nagu muinasjuttudes. Lõpututes kogustes šokolaadi ja viis taskukoera – 3 roosat, 1 musta ja 1 kuldse. Seda nimekirja jätkan järgmisel aastal, ega tasu ju liiga ahneks ka minna,” itsitab neiu.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja