Charlene ostab lemmikkingi kolm paari korraga!

Charlene ostab lemmikkingi kolm paari korraga!

Kaunis laulja ja seltskonnategelane Charlene Rennit tunnistas Buduaarile, et ta on kingafriik, kel on kodus kogu aeg vähemalt 50 kingapaari. “Tallinna tänavatel kuluvad kingad imekiirelt,” põhjendab kaunitar suurt kingade kogust ning lisab, et hetkelemmikuid on tal kombeks kolme paari kaupa osta. Charlene tunneb end kõrgeid kontsi kandes sedavõrd hästi, et hoiab lemmikstilettosid jalas ka kodus. “Konts on mul alati all, jumaldan killer heels`e”, kiidab Charlene Buduaari stiiliipäevikus eriti kõrgeid kontsi. “Kusjuures klassikalist musta kinga mul vist polegi. Minu stiil on pöörased värvikombinatsioonid ja hullumeelne disain.”

Kaunis laulja ja seltskonnategelane Charlene Rennit tunnistas Buduaarile, et ta on kingafriik, kel on kodus kogu aeg vähemalt 50 kingapaari.

“Tallinna tänavatel kuluvad kingad imekiirelt,” põhjendab kaunitar suurt kingade kogust ning lisab, et hetkelemmikuid on tal kombeks kolme paari kaupa osta. Charlene tunneb end kõrgeid kontsi kandes sedavõrd hästi, et hoiab lemmikstilettosid jalas ka kodus. “Konts on mul alati all, jumaldan killer heels`e”, kiidab Charlene Buduaari stiiliipäevikus eriti kõrgeid kontsi. “Kusjuures klassikalist musta kinga mul vist polegi. Minu stiil on pöörased värvikombinatsioonid ja hullumeelne disain.”

Millised disainerid Charlenele meeldivad, palju on ta nõus käekotile raha kulutama, milline on tema lemmikvärv ning mida ta teeb oma vanade riietega, saad lugeda äsjailmunud Buduaari ajakirjast.