Charlene Rennit räägib elust Abu Dhabis ja kutsub eestlasi sinna tööle

Charlene Rennit räägib elust Abu Dhabis ja kutsub eestlasi sinna tööle

Eestis senimaani pigem seltskonnakaunitarina tuntud Charlene Rennit elab ja töötab 2010. aasta detsembrist Abu Dhabis, Araabia Ühendemiraatides firmade kompleksis nimega Elite RMC turundus- ning ürituskorralduste juhina. Firmale kuuluvad paljud sealsed tipprestoranid, klubid, lounge´id, hotell ja palju muud. Buduaarile räägib Charlene muutustest ettevõtte personali poolel ja esitab väljakutse tublidele Eesti noortele, kel nüüd ka võimalus ise Abu Dhabis asuvasse rahvusvahelisse ettevõttesse tööle asuda.

Eestis siiani pigem seltskonnakaunitarina tuntud Charlene Rennit elab ja töötab 2010. aasta detsembrist Araabia Ühendemiraatides Abu Dhabis firmade kompleksis nimega Elite RMC turundus- ning ürituskorralduste juhina. Firmale kuuluvad paljud sealsed tipprestoranid, klubid, lounge´id, hotell ja palju muud. Buduaarile räägib Charlene muutustest ettevõtte personali poolel ja esitab väljakutse tublidele Eesti noortele, kel nüüd ka võimalus ise Abu Dhabis asuvasse rahvusvahelisse ettevõttesse tööle asuda.

Räägi palun ettevõttest, kus töötad, lähemalt.

Elite RMC grupile kuulub mitmeid toitlustusasutusi alates kohvikutest, lounge´dest kuni tipprestoranideni välja, lisaks veel orgaanilist toidukaupa pakkuvad poed, ööklubi, hotell, laste mängu- ning hariduskeskused ja palju muud. Kuna firma struktuur on aastate jooksul teinud läbi suured muudatused, oleme otsustanud välja vahetada ka väikese osa personalist, sest siinsel tööjõul jääb vajaka kogemustest, võimest edasi areneda. Siinkohal pakun välja võimaluse kandideerimiseks ka Eesti noortele, kel teenindusvaldkonnas piisav kogemus ja väga heal tasemel inglise keel, lisaks on kindlasti vajalik enesekindlus ning oskus võõral maal elades-töötades hakkama saada. Kui kellelgi on huvi, saatke aga julgelt oma CV charlene.rennit@elitermcgroup.com

Milline on igapäevaelu Abu Dhabis? 

Minul on igapäevane elu suhteliselt kontorikeskne, tööd on muidugi palju, kuid saan teha seda, mis mulle meeldib, seega ma ei kurda üldse. Suviti on vaba aega rohkem, jõuan rannas käia, rohkem sõpru näha ja ringi reisida, seigelda. Klubidesse pole ma ise praktiliselt üldse jõudnud, kuid kuna tipptasemel restorane on siin meeletult, siis neid külastan tõesti suhteliselt tihti. Elu siin on tegelikult päris kallis, samas on palk ka võrdväärne. Dubai on vaid tunni sõidu kaugusel, kuid mina eelistan pigem Abu Dhabi´t, sest siin on palju rohkem kaunist rohelist loodust, lisaks on Abu Dhabi näol tegemist saarega, seega õhk on puhas ja mõnus, mitte nagu Dubais, kus on tõeline kõrb. 

Oskad sa lugejale välja tuua mõne fakti, mida nad seni võib-olla ei teadnudki? Millised eelarvamused olid sinul, kui esmalt sinna kolisid?

Tegelikult on elu Abu Dhabis ja Dubais mõnes mõttes nagu filmis, sest siinne arhitektuur areneb metsiku kiirusega, näiteks aastal 2013 avatakse Abu Dhabis Louvre muuseum – Pariisis ülemaailmselt tuntud muuseum, kus lisaks kõigele muule ka Mona Lisa portree. Muide peaks mainima ka seda, et lõike filmist “Seks ja Linn 2” ei filmitud Dubais, vaid hoopiski Marokos, Marrakechis, seega filmis nähtu erineb oluliselt Dubais nähtuga! Eelarvamustest niipalju, et ei tasu võrrelda Araabia Ühendemiraate ühte patta teiste Lähis-Ida riikidega, minu elu pole siin ühestki küljest piiratud, rannas on kõik ühtemoodi bikiinides, shortsides ning kehtib ka soovõrdõiguslikkus, seda siis samal tasemel kui Eestis. Mida ma tõesti igatsen, on lumi, õiged jõulud, kuid see on ka kõik.

Karin Karu

Vaata allpool ka galeriid!