Charlene veedab pühad uues kodus Abu Dhabis!

Kunagine laulja Charlene Rennit, kes kolm aastas Prantsusmaal elas ning pärast seda mõned kuud ööklubis Wonderland turundusjuhina töötas, kolis hiljuti Abu Dhabisse elama ja töötama. Esialgsete plaanide kohaselt jääb ta sinna kuni kolmeks aastaks. Kaunitar rääkis Buduaarile oma uuest tööst turundusjuhi kohal ja miks talle seal meeldib.

 

Kunagine laulja Charlene Rennit, kes kolm aastat Prantsusmaal elas ning pärast seda mõned kuud ööklubis Wonderland turundusjuhina töötas, kolis hiljuti Abu Dhabisse elama ja töötama. Esialgsete plaanide kohaselt jääb ta sinna kuni kolmeks aastaks. Kaunitar rääkis Buduaarile, et teeb elus esimest korda kontoritööd ning Abu Dhabi meeldib talle eelkõige turvalisuse pärast.

Peale paari kuud töötamist turundusjuhina ööklubis Wonderland valis Charlene kahe riigi vahel, kus töötada. “Peale paari kuud Wonderlandiga töötamist oli selgelt näha, et see ei vii kuhugi. Saatsin CV-d laiali ning olin kahevahel, kas Abu Dhabi või Pariis. Käisin töövestlustel ja sain töö kolmeks aastaks. Pika töölepingu ees mul hirmu pole, sest kui tunnen vajadust muutuse jargi, siis on ju alati võimalik kokkuleppel leping varem lõpetada,” jutustab ta. 

Uus töö on samuti seotud turundusega, kuid seda kõvasti suuremas mastaabis. “Tulin Abu Dhabisse juba novembri keskel ja alates 1. detsembrist olen ametlikult tööl. Töötan Elite RMC-s, mis on restaurant management company. Tegelen põhiliselt turundusega neljale restoranile, kahele lounge‘ile ja klubile. Esimest korda elus teen kontoritööd, mis on vahelduseks väga teretulnud!”

Araabia Ühendemiraatides asuv Abu Dhabi meeldib Charlene’ile eelkõige ühiskonna ja turvalisuse pärast. “Abu Dhabi puhul meeldib mulle tööle orienteeritud ühiskond ja turvalisus. Inimesi austatakse ja ei ahistata. Näiteks kui keegi solvaks voi midagi ebameeldivat ütleks, siis kohe võid minna politseisse. Hea on see, et siin on ühiskond väga reguleeritud – saab rahus oma elu elada. Pealegi on Abu Dhabi hetkel väga kiiresti arenev ja siinsed projektid peaksid valmis saama kolme aasta pärast, seega oli igas mõttes kasulik end mõneks ajaks siia paika saada, et end finantsiliselt kindlustada. Samas Eestiga pole mõtet võrrelda, sest Eesti on siiski kodu ja jääb selleks alati.”

Siiski veedab Charlene jõulud ja aastavahetuse kodust eemal. “Jõule siin ei peeta, nii et töötan. Kui aus olla, siis muidugi igatsen lund, piparkooke, jõulurahu, kuid siinses elutempos kipub see kõik ununema, kui ise jõulu virr-varri keskel pole. Soovin kõigile rahulikku ja valget jõuluaega!”

Tene Sommer