Charlize Theron tahab viite poega

Charlize Theron tahab viite poega

Näitlejanna Charlize Theron on oma elukaaslasega lastesaamisele mõtlema hakanud, kirjutab Femalefirst.

Näitlejanna Charlize Theron on oma elukaaslasega lastesaamisele mõtlema hakanud, kirjutab Femalefirst.

„Ma lihtsalt tean, et mul sünnib viis poega. Oleme nii kaua koos olnud, et oleme mõistnud, et võtame selle asja koos ette,” avaldas Theron, kes on näitleja Stuart Townsendiga koos olnud juba 9 aastat. Paarike on vandunud, et ei abiellu enne kui geid saavad abiellumisõiguse.

Theron tunnistas ka, et tunneb ennast tihti nii, nagu oleks ta kokaiini võtnud. Charlize ütles, et on pidevalt paanikas asjade pärast, mida ta on öelnud. Naise arust sarnaneb see ärevustunne sellele, kuidas inimesed ennast tunnevad, kui on illegaalseid uimasteid manustanud.

„Inimesed räägivad mulle, et kokaiin paneb sind ennast üliinimesena tundma ja sa julged kõike öelda. Siis läheb mõju üle ja järsku on sul süümekad. Aga minul on see tunne koguaeg ja ilma kokaiinita,” selgitas Theron, et kahetseb tihti asju, mis uljusehoos välja said öeldud.

34aastane näitlejanna tunnistas ka, et inimesed peavad teda ilusa välimuse tõttu pinnapealseks. „See pakend ei anna aimu minu sees peituvast headusest. Lõikasin 20aastaselt juuksed hästi lühikesed ja kõik arvasid kohe, et ma olen lesbi,” rääkis Charlize.

 

Anu Lohk

Buduaar.ee