Cheryl Cole andis välja omanimelise huulepulga

Inglismaa menulaulja ja saatejuht Cheryl Cole andis koostöös L'oreal Cosmetics'iga välja eksklusiivse huulepulga, mille ostust saadud tulu läheb heategevusele, vahendab The Daily Mail.

 

Inglismaa menulaulja ja saatejuht Cheryl Cole andis koostöös L’oreal Cosmetics’iga välja eksklusiivse huulepulga, mille ostust saadud tulu läheb heategevusele, vahendab The Daily Mail.

Cheryl Cole andis välja omanimelise huulepulga selle hooaja kuumemas värvitoonis, mis kannab nime “Red Passion”. Asjaosaliste sõnul oli Cheryl L’oreali pakkumise rõõmuga vastu võtnud ja olnud väga liigutatud, et saab disianida omanimelise huulepulga ja teha ühtlasi ka heategevust.

Cheryl’i sõnul valis ta kaua õiget tooni, kuna tahtis leida sellist, mis sobiks paljudele naistele. “Ma armastan huulepulki, nad muudavad iga naise glamuurseks. Ma valisin punase, sest see on luksuslik, dramaatiline ja aksessuaariks omaette. Valides huulepulga tooni, tahtsin, et see sobiks erinevate naha- ja juuksetoonidega. Ja seda punast huulepulka peaks iga naine oma meigikotti tahtma!” rääkis Cole.

Iga huulepulga ostuga teenitud tulust läheb üks nael Prince Charlesi 1976. aastal loodud heategevusfondi The Prince’s Trust, mille eesmärgiks on aidata noori inimesi.

Cheryl Cole on teinud koostööd L’orealiga aastast 2006. 

 

Triin Tisler