Chris Martin ja Gwyneth Paltrow lahutavad abielu

Lisa kommentaar
Chris Martin ja Gwyneth Paltrow lahutavad abielu

Chris Martin ja Gwyneth Paltrow teatasid pärast kümneaastast abielu, et lähevad lahku.

Chris Martin ja Gwyneth Paltrow teatasid pärast kümneaastast abielu, et lähevad lahku.

2003. aastal abiellunud Chris ja Gwyneth teatasid eile, et lahutavad abielu, ja siirdusid pärast uudise avalikustamist Bahama saartele puhkusele, et asjad selgeks rääkida.

“Võib tunduda veider, et selliste asjade ajamiseks võetakse ette ühine puhkus, kuid  need on Chris ja Gwyneth. Nad ei tahtnud, et lapsed selle lahutusejama sees oleksid. Ja nad pole igaveseks tülis, vastupidi, nende eesmärk on jääda igavesti sõpradeks,” räägib üks allikas.

Pärast lahutuse avalikustamist kinkis Chris aga oma eksnaisele Mila Fürstová lendavat lindu kujutava maali, et märkida uue eluetapi algust. Sama kunstnik on kujundanud tema bändi kuuenda stuudioalbumi kaane. 

“Võib tunduda klišeena, kuid nad on tõesti õnnelikumad kui kunagi varem. Kergendus on tohutu,” jutustab asjassepühendatu. “Kõik pinged on ühtäkki kadunud. Nad ei suutnud ju kümne aasta jooksul lahendada sedagi, kus nad elama peaksid. Gwyneth igatses Los Angelest, aga Chris on Inglismaa poiss. Nüüd on nende igaveste vaidlustega lõpuks kõik.”

Paar olevat aga seadnud sihiks säilitada sõprus ja käituda perena oma laste, üheksa-aastase Apple´i ja seitsmeaastase Mosese pärast.

“Nad saavad hästi läbi. Käivad koos veini joomas, viskavad nalja. Nüüd on kõik jälle hästi,” räägib sõber.

 

Buduaar.ee