Christina Aguilera mõtleb juba teise lapse peale

9 kommentaari

Tema poeg Max on alles 9-kuune, aga Christina Aguilera mõtleb juba teise lapse peale. “Muidugi, meil on kindlasti rohkem lapsi,” ütles ta ajakirjale People. “Ma ei tea täpselt mitu.”

Tema poeg Max on alles 9-kuune, aga Christina Aguilera mõtleb juba teise lapse peale. “Muidugi, meil on kindlasti rohkem lapsi,” ütles ta ajakirjale People. “Ma ei tea täpselt mitu.”

27-aastane lauljanna naudib koos lapsega olemist. “Ma olen armunud oma elusse,” ütles ta. Christina lisas: “Ma arvan, et on tähtis jagada oma pojaga seda, mida ma armastan ja mis teeb minust minu. Ma vahetan mähkmeid, toidan teda rinnaga, mängin temaga ja siis töötan. Tahan Max’ile näidata seda, milline ma olen.”

Aguilera, kes abiellus Jordan Bratman’iga 2005. aastal, ütles, et Max inspireeris teda uue albumi juures. “See on värvidest ja elust. Kõik on tema jaoks mänguväljak ja lõbu.”

Kuidas taastas Aguilera oma kaalu? “Proovi ise,” ütles ta. “Tegin trenni ja proovisin süüa võimalikult tervislikult. Ma olen rämpstoidu kuninganna.”

 

Kärt Teorein

toimetaja