Click OK laulja Monika Sjomgina: uus koosseis on tugevam!

Kas mäletate veel kümne aasta tagust tütarlaste popmuusikaansamblit Click OK, mille liikmeteks olid Monika Sjomgina, Kariny Joala, Grete Rämmal ja Kairi Siht? Tüdrukutebänd tegi hiljuti teistkordselt comebacki ning kes teab, võib-olla on nad tagasi jäädavalt. Grupi liider Monika Sjomgina rääkis Buduaarile, et uus koosseis on vaata et paremgi, siiski igatseb ta tihti ka vanu aegu!

 

Kas mäletate veel kümne aasta tagust tütarlaste popmuusikaansamblit Click OK, mille liikmeteks olid Monika Sjomgina, Kariny Joala, Grete Rämmal ja Kairi Siht? Tüdrukutebänd tegi hiljuti teistkordselt comebacki ning kes teab, võib-olla on nad tagasi jäädavalt. Grupi liider Monika Sjomgina(36) rääkis Buduaarile, et uus koosseis on vaata et paremgi, siiski igatseb ta tihti ka vanu aegu!

Idee taaselustada Click Ok bänd tuli Elmar raadio poolt, kes teeb Eesti pidusid. “Mõtlesin, et miks mitte. Ajame siis jälle tüdrukud kokku ja teeme ära, mis seal ikka. Palusin ka Karinit, et ehk tuleb ka, aga ta millegipärast ei saanud ja kuna tegelikult on me koosseis pidevalt vahetunud, siis otsisin uued tüdrukud ja laulsime uuesti sisse,” jutustab Monika. “Uuesti esinemiste kohta oskan öelda seda, et eks paistab, mis elu toob. Mõtteid, ideid ja pakkumisi on, aga see ei olene ainult minust – eks näis! Elan päev, tund ja sekund korraga.”

Uue Click OK moodustavad nüüd Monika, Ulrika Pärn ja Kätlin Prints-Murumets. Monika ütleb, et uus koosseis on vanast vaata et paremgi, siiski igatseb ta tihtipeale ka vanu aegu. “Uue ja vana Clicki kohta ütleks nii, et kogemust, tugevust on rohkem ja tüdrukud on head, muidu ma ei liigutaks sammugi. Algkoosseisu tüdrukutega suhtleme nii palju kui kokku sattume. Kõigil on ju omad elud ja tegemised ja arvan, et neilgi on, mida meenutada. Mulle jäävad nad alati osaks minu elust! Vanadest aegadest on kahtlemata parimad mälestused suvetuuridest ja kogu sellest seltskonnast – Termikad, Noorkuu, Six back, Smilers ja Sepost ei tasu üldse rääkidagi. Margus Turu suutis sellel ajal kõike seda nii korraldada, et võimatu oli talle ära öelda. Ta oli tõesti ikka super kuju, midagi pole öelda ja ma võiks lõpmatuseni neid lugusid tuuridest rääkida,” meenutab Sjomgina.

Click OK muusika pole võõras ka Monika tütardele Mariale ja Laurale, kes meeleldi ema kontsertidele kaasa tuleks laulma. “Mu lapsed on uskumatult armsad! Vähe sellest, et nad on enamuse Karini osa pähe õppinud, suudavad nad mind lõpmatuseni ära tüüdata tantsusammude õpetamisega. Kord juhtus ka nii, et Laura läks lasteaeda lauldes “ilusaid” laulusõnu. Nii et kui on kontsertide aeg, siis nad ei saa aru, miks nemad ei või kaasa tulla! Seleta siis, et see on ööklubi ja nii väikseid sinna ei lasta.”

Hetkel tegelebki Monika peale ansambli oma laste kasvatamisega, samuti käib ta ka trennis ja mängib tennist. “Kuna Maria käib koolis ja Laura lasteaias, siis teadagi tekib mingit aega, kuhu võiks ennast rakendada, seepärast otsin väljundit, muidu lihtsalt hakkab igav.” Monika hea vorm, mis lubab tal siiani lavale esinema minna, on nagu ikka tänu õigele toitumisele ja trennile. “Ega siin ju polegi mingit imevalemit, lihtsalt vaata, mida sööd, tee trenni ja mõtle. Proovi hoiduda stressist ja lihtsalt ela!”

Vaata uue Click OK pilte esinemisest siit!


Tene Sommer