Cool D: Eesti liikluskultuur on “konti murdev”

Eesti liiluskultuur on viletsavõitu küll. Eeskirjad on ka ajast ja arust – täpsemini pean silmas igasugu piirangud ja politsei tööpõhimõtted,” räägib Eesti eliiträppar Cool D Buduaarile.

“Eesti liiluskultuur on viletsavõitu küll. Eeskirjad on ka ajast ja arust – täpsemalt pean silmas igasugu piiranguid ja politsei tööpõhimõtteid,” räägib Eesti eliiträppar Cool D Buduaarile.

“On täiesti selge, et endiselt kehtivad igivanad põhimõtted – kogutakse trahve selle asemel, et õnnetusi ennetada!”

Sõnameistri sõnul on nõmedaid olukordi liikluses päris palju. „Põhiline on see, et inimesed reastuvad ümber ja näitavad suunda ühel ja samal ajal. Ükskord mingi tüüp näitas isegi hiljem suunda. Täitsa lõpp ju!”

Surmamaanteeks ristitud Tallinn-Tartu trass on räppari meelest ohtlik ja üle-ekspluateeritud maantee. „Kui kellelgi mingi apsakas vääratab, siis oled kohe ninapidi koos. Suhteliselt jube vanaaegne tee” jutustab mees.

Veel lisab Cool D, et talvel ja kehvade ilmadega seal suurte rekkade vahel orienteeruda on ikka täielik põrgu! „Ise peab ikka äärmiselt tähelepanelik olema ning kogu selle tee läbimine on väga väsitav ettevõtmine! Ja muidugi ei maksa unustada, et enamus teedevõrke on ju väga ammu ehitatud ning pole kuidagi vastavuses tänapäevase suure autode hulgaga.”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja