Dagmar Oja: Kardan sattuda naistevanglasse!

6 kommentaari

/Rubriik: Buduaar uurib/ Buduaar küsimutele on nõustunud täna vastuseid andma Dagmar Oja, kes on kõigile teada-tuntud kui üks Eesti paremaid taustalauljaid.Ta laulab tausta muide ka Superstaari-saate finalistidele. Dagmaril on peale taustalaulja rolli ka veel teine väga oluline ja vastutusrikas roll – nimelt on Dagmar väikese imearmsa tütre Laura ema.

/Rubriik: Buduaar uurib/

Buduaar küsimutele on nõustunud täna vastuseid andma Dagmar Oja, kes on kõigile teada-tuntud kui üks Eesti paremaid taustalauljaid.Ta laulab tausta muide ka Superstaari-saate finalistidele. Dagmaril on peale taustalaulja rolli ka veel teine väga oluline ja vastutusrikas roll – nimelt on Dagmar väikese imearmsa tütre Laura ema.

1. Mis võtab Sind jalust nõrgaks?
Hetkeseisuga võtavad jalust nõrgaks tõusvad bensiinihinnad :) Tegelikult võtaks jalust nõrgaks ootamatu abieluettepanek minu elukaaslaselt (lapse isalt), aga siiani seda tulnud ei ole :)

2. Kas elaksid 5000 krooniga kuus ära? Kui ei, siis miks?
Olen elanud 5000-kroonise kuupalgaga, eks ta tüütu ole, pead arvestama
igat ostu, aga enam nii toime ei tuleks, kuna elu on kallimaks läinud, aga kui olukord
tõesti nõuaks, siis saaksin hakkama.

3. Paljudel inimestel on midagi, mida nad kardavad, näiteks liftiga sõita, olla akendeta toas jne. Kas ka Sul on mõni foobia?
Minu kartus on sattuda naistevanglasse, seda mingitel seletamatutel põhjustel,
ja nagu enamus naisterahvaid – ma kardan hiiri :)

4. Mis on kõige hullem temp, mida oled armununa teinud, et võita tähelepanu?
Ausalt öeldes ei ole ma mitte millegagi hakkama saanud, kõik on läinud kuidagi loomulikku rada pidi, eks ma olen vana ka, ei viitsi enam trikitama hakata :)

5. Millised vastassoo esindajad Sulle ei meeldi? Miks?
Targutajadmehed :) (üks sõna), sest nad on "nii targad", et keegi ei saa nende väidetele vastu ja kõik, mis teised räägivad, on tühi jutt. Veel ei meeldi memmepojad, kellel võimalus oleks, aga ei taha vanemate juurest ära kolida.

6. Millise Eesti või välismaa staariga tahaksid tutvuda? Miks?
Eestimaa on väike ja kuna minu töö on staaridega koostöös, siis valdava osaga neist olen ma tutvunud, välismaalastest sooviksin ma kõige enam tutvuda Michael Boltoniga, kuna olen täiesti lummatud tema lauludest ja laulmisest. Hetkel Venemaa kõige suurema staari – Dima Bilaniga olen isegi tutvust teinud. :)

/Toimetas: Merlyn Uusküla/