Daniel Radcliffe tahab samasugust keha nagu Cristiano Ronaldol!

Harry Potteri staar Daniel Radcliffe töötab palju selle kallal, et ta keha Broadway etenduse jaoks oleks sama kena nagu Portugali vutiässal Cristiano Ronaldol.

Radcliffe mängib Broadway etenduses "How To Succeed In Business Without Really Trying" aknapesijat ning ühes stseenis on ta palja ülakehaga. 

Harry Potteris staar Daniel Radcliffe töötab palju selle kallal, et ta keha Broadway etenduse jaoks oleks sama kena nagu Portugali vutiässal Cristiano Ronaldol.

Radcliffe mängib Broadway etenduses “How To Succeed In Business Without Really Trying” aknapesijat ning ühes stseenis on ta palja ülakehaga. Mees on otsustanud, et ta peab selle jaoks oma keha trimmi ajama ning eelmisel aastal kogutud rasva maha jooksma. “Daniel tahab oma keha täiesti ümber treenida ja ta on eeskujuks võtnud Ronaldo. Ta jumaldab tema six-packi ning tahab endale samasugust,” räägib allikas The Sunile. Mees võtab seda tõesti tõsiselt ning lõpetas alkoholitarbimise ning hakkas tervislikult toituma. “Ta jälgib seda, mida suhu paneb ning on eelmise kuuga üle kuue kilo alla võtnud.”

Buduaar.ee