Dea Toomemägi – BonBon Lingerie uus pesumodell

Reedel, 21.juulil valiti klubis Sunset Bacardi Feelingu piduliste ees neiu, kes hakkab reklaamima BonBon Lingerie pop-glamuurset ja ultraseksikat pesu üle Euroopa. Pesumodelliks valiti 19-aastane Dea. 43 julge kandidaadi seast valiti välja 8 kaunitari, kes pääsesid lõppvooru. Triinu, Dea, Kirti, Marju, Maie, Triinu K, Herle ja Caroliina pildid olid üleval ka www.buduaar.ee portaalis…

info@buduaar.ee 


Reedel, 21.juulil valiti klubis Sunset Bacardi Feelingu piduliste ees neiu, kes hakkab reklaamima BonBon Lingerie pop-glamuurset ja ultraseksikat pesu üle Euroopa. Pesumodelliks valiti 19-aastane Dea.


43 julge kandidaadi seast valiti välja 8 kaunitari, kes pääsesid lõppvooru. Triinu, Dea, Kirti, Marju, Maie, Triinu K, Herle ja Caroliina pildid olid üleval ka www.buduaar.ee portaalis ning Buduaari registreerunud kasutajad said samuti hinnata kõiki tüdrukuid 5-palli süsteemis.


Tüdrukud kogunesid suvisesse Pärnusse ning pidid kõigepealt pesufirma disaineri Tiiu Roosma, fotograaf Terje Ugandi ja BonBon Lingerie reklaaminäo Jana Hallasega palli mängima ja fotograafile bikiinides poseerima. Vaatamata natukene viludale ilmale pakkus rannas poseerimine elevust ning pärast paaritunnist fotosessiooni siirduti pesu valima, millega öösel lavale tulla.