Demi Moore on tagasi

Taas kord on kinnitust leidnud, et naised, kelle voodis on nooremad mehed, näevad ka ise nooremad välja.  Siin on üks järjekordne tõestus- 45-aastane Demi Moore  poseerib V- Magazine`i  3 erineva pildiga  esikaantel. Ajakirja intervjuus räägib Demi oma lähisuhetest nii endise abikaasa Bruce Willisega kui endast 15aastat noorema uue abikaasa Ashton Kutcheriga.

Taas kord on kinnitust leidnud, et naised, kelle voodis on nooremad mehed, näevad ka ise nooremad välja. Siin on üks järjekordne tõestus – 45-aastane Demi Moore poseerib V-Magazine`i esikaantel 3 erineva pildiga. Ajakirja intervjuus räägib Demi oma lähisuhetest nii endise abikaasa Bruce Willisega kui endast 15 aastat noorema uue abikaasa Ashton Kutcheriga. Eelmisel aastal jäi Demi, Ashton ja Bruce fotograafide kaamerate ette koos puhkust veetes- Tundub, et see  perekond suudab vägagi hästi hakkama saada kõigi nende naiste, laste ja meestega, kes sellega seotud on. Bruce on öelnud ajakirjandusele, et tema meelest on selline hea läbisaamine väga normaalne. "Demi on mu laste ema ja Ashton on mu laste kasuisa. Ja ma olen positiivselt üllatunud, kui normaalseks kutiks Ashton osutus. Ma armastan Demit ja tema armastab mind", on Bruce öelnud oma eksnaise kohta.
Kuna kõiki huvitab, mismoodi saab üks naine 45. aastaselt nii ilusat keha ja nägu omada, räägib Demi ajakirjas ka oma eridieedist ja sellest, milline näeb välja tema tavaline päev.

Demi Moore, keda pole viimasel ajal kinolinal näha olnud, on peagi tagasi ekraanil, seda uues filmis Flawless koos näitleja Michael Caine`iga. Film peaks jõudma kinodesse märtsis-aprillis.