Dimi suhe lapseootel Ailaga sai vägivaldse lõpu!PILDID!

96 kommentaari
Dimi suhe lapseootel Ailaga sai vägivaldse lõpu!PILDID!

“Unistuste printsess 2” saatest tuntuks saanud Belgia ärimees Dimi on taas vallaline. Suhe ja kihlus brasiillase Ailaga lõppes eelmisel nädalal suure vägivaldse tüliga. Lisaks sellele on Aila kohta nii mõnigi uus ja huvitav fakt välja tulnud. Dimi andis eksklusiivintervjuu Marbella veebilehele I-Marbella.com ja paljastas lahkumineku tagamaad. Dimi rääkis I-Marbella’le, et ta kohtus Ailaga ööklubis ning iga kohtumise eest küsis Aila Dimilt raha. Näiteks päev Ailaga maksis 500 eurot. Dimi ütles, et ta polnud midagi sellist varem teinud ning kuna tal oli Ailast kahju, siis ta maksis talle. Muidugi ütles Aila, et teeb sellist asja esimest korda. Loomulikult nii see polnud ning pärast paari nädalat tunnistas Aila, et on seda tööd teinud aastaid.  

“Unistuste printsess 2” saatest tuntuks saanud Belgia ärimees Dimi on taas vallaline. Suhe ja kihlus brasiillase Ailaga lõppes eelmisel nädalal suure vägivaldse tüliga. Lisaks sellele on Aila kohta nii mõnigi uus ja huvitav fakt välja tulnud. Dimi andis eksklusiivintervjuu Marbella veebilehele I-Marbella.com ja paljastas lahkumineku tagamaad.

Dimi rääkis I-Marbella’le, et ta kohtus Ailaga ööklubis ning iga kohtumise eest küsis Aila Dimilt raha. Näiteks päev Ailaga maksis 500 eurot. Dimi ütles, et ta polnud midagi sellist varem teinud ning kuna tal oli Ailast kahju, siis ta maksis talle. Muidugi ütles Aila, et teeb sellist asja esimest korda. Loomulikult nii see polnud ning pärast paari nädalat tunnistas Aila, et on seda tööd teinud aastaid.

Pärast teist korda naasmist Marbellasse ütles Aila Dimile, et kui too tahab, et ta sellise töö lõpetaks, peab Dimi maksma talle palka, sest Ailal olid Brasiilias võlad. Dimi tunnistas, et oli idioot ja muidugi uskus Ailat ja tegi, nagu too palus. Siis kutsuti Dimit eesti tõsielusarja “Unistuste Printsess 2”. Kui Aila seda kuulis, tahtis ta kohe abielluda ning kui Dimi keeldus, siis ütles Aila, et ta on rase. Aila teadis ka enne arste, et tegemist on tütrega, kuna Dimi alati tütart on tahtnud. Hoolimata sõprade hoiatustest Aila kahtlase käitumise kohta võttis Dimi vastutuse ja kihlus Ailaga. Kõik oli juba laabumas, kuni eelmise nädala tülini.

Tüli sai alguse sellest, kui Dimi küsis ühe mehe kohta, kellega Aila salaja kokku oli saanud. Daniel Diniz Pinheio oli samuti olnud Aila klient. Kuid seepeale läinud Aila väga vihaseks ja isegi vägivaldseks ning Dimi pidi kutsuma politsei. Pärast politseis avalduste tegemist ostis Dimi Ailale pileti Brasiiliasse ja saatis ta ära. Põhjus, miks Dimi oli nõus seda infot avalikustama, on selles, et ta kardab, et Aila levitab meediasse valeinfot, mitte kogu tõde.

 

Vaata pilte ja loe tervet artiklit siit!

 

Buduaar.ee