Disainer Liina Stein: ainult loll mees ei mõista naisi

Disainer Liina Stein: ainult loll mees ei mõista naisi

Noortest Eesti moeloojatest üks silmapaistvamaid disainereid Liina Stein on alati olnud julge väljaütlemisega – kui midagi ei meeldi, siis Liina seda enda teada ei jäta. Ja just sel põhjusel palus Buduaar Liinal kommenteerida teemat, mille üle aastasadu vaieldud on – miks mehed ei mõista naisi?

Noortest Eesti moeloojatest üks silmapaistvamaid disainereid Liina Stein on alati olnud julge väljaütlemisega  kui midagi ei meeldi, siis Liina seda enda teada ei jäta. Ja just sel põhjusel palus Buduaar Liinal kommenteerida teemat, mille üle aastasadu vaieldud on  miks mehed ei mõista naisi?

Küsimuse peale, miks mehed ei mõista naisi, läheb Liina kohe raevu ja pahvatab otse välja: “Ahhaa, mis mõttes?! Kes need mehed on, kes naisi ei mõista? Ma ütlen, kes nad on  lollid mehed ja mina lolle mehi ei tunne. Iga normaalne mees mõistab naist ja käitub ka vastavalt. Mul pole mingit huvi suhelda meestega, kes naisest aru ei saa,” naerab Liina, kelle tutvusringkonnas on õnneks vaid sellised mehed, kes naiste käitumisest aru saavad. Lõpetuseks lisab Liina veel: “Esiteks on sellised mehed lollid ja teiseks puudub neil empaatiavõime ka veel takkaotsa. Kes sellist meest siis tahaks?”

Kuidas kommenteerid Sina antud teemat?

Karin Karu