DJ Defkut: olen vallaline ja draamavaba

DJ Defkut: olen vallaline ja draamavaba

Kolm aastat tagasi Tallinnasse kolinud Pariisit pärit DJ Defkut, pärisnimega Erick Olibo, rääkis Buduaarile, et kuigi peab eesti naisi kauneimaks maailmas, on siiski ta suhteseis hetkel vallaline! 
 

Kolm aastat tagasi Tallinnasse kolinud Pariisist pärit DJ Defkut, pärisnimega Erick Olibo, rääkis Buduaarile, et kuigi peab Eesti naisi kauneimaks maailmas, on siiski ta suhteseis hetkel vallaline! 

Kolm aastat Eestis elanud Ericku jaoks on siinsed naised ühed kaunimad maailmas. “Kui ma elasin Prantsusmaal, siis ma alati unistasin Rootsi tüdrukutest, kes teatavasti on ühed Euroopa kaunimad. Kuid kui ma Rootsis elasin, mõistsin, et nad ei saa Eesti naiste vastu! Nad on küll ilusad, kuid Eesti naised on minu jaoks siiski esikohal. Erinevad nad ka selles mõttes, et Skandinaavia naised tahavad olla mehega kõiges võrdsed ning neid isegi ei häiri, kui mees neile allub. Eesti naised nõuavad võrdsust mehega küll mõnes aspektis, kuid siiski naudivad seda, et sõltuvad oma mehest. See on muidugi mu isiklik arvamus, mitte kellegi teaduslik uurimus,” arutleb ta.

Milline on aga Ericku suhteseis? “Õnneks või kahjuks olen vallaline. Õnneks seepärast, et mul on kindlasti tänu sellele rohkem aega ja energiat, et oma projektidega tegeleda. Suhe võtab palju aega ning on väga tähtis, et sa sellesse usud, muidu pole asjal mõtet. Kõige paremini iseloomustab minu suhteseisu see: vallaline komplikatsioonideta; kihlatud oma tulevikuga, kuni surm meid lahutab; abielus oma unistustega; lahutatud igasugusest jamast ning seega olen ka draamavaba. Kokkuvõttes võib öelda minu suhteseisu kohta – ma täiustan iseend,” vastab ta.

Tene Sommer

 

Sarnased artiklid