DREW BARRYMORE TEGI üllatava paljastuse oma eraelu kohta

shutterstock

Daily Mail

Drew Barrymore tuli aastakümneid tagasi tuntuks lapsnäitlejana ning seejärel sai tema Hollywoodi karjäär alles tõelise hoo sisse. Täna on naine lisaks näitlemisele tuntud ka oma loodusliku kosmeetikasarja poolest ning lisaks juhib ta ka enda vestlussaadet.

Drew Barrymore on end nii hõivatuna hoidnud, et eraelu jaoks pole naisel pea üldse aega jäänud. Kiire elu pole aga põhjuseks, miks staar peale lahkuminekut pole kohtamas käinud. Nimelt avaldas Barrymore, et pärast Will Kopelmanist lahkuminekut on tal olnud raskusi uue suhte loomisega, sest ta ei soovi jälle kord enda kohta rääkima hakata.

Praegu keskendub Barrymore rohkem oma perele ning kasvatab üksikhooldajana kahte last. Kolm korda lahutatud naine pole viis aastat kohtamas käinud, sest pole tundnud, et oleks selleks valmis. Naine on ka lubanud, et ta ei abiellu enam iialgi.

Barrymore on kaasa teinud ka filmis “Meie maja.” Alex (Ben Stiller) ja Nancy (Drew Barrymore) on värskelt abielunud noorpaar, kes kolivad suurepärassesse majja. Nad jagavad maja koos üleval elava peaaegu 100 aastase vanaprouaga, kellest ei paista esialgu mingit tüli olevat. Peagi aga selgub, et tädi on tülikaim naaber, keda võimalik tahta ja noortel ei jää muud üle kui tädikesest vabaneda. Filmi näed Go3 voogedastusplatvormilt SIIT.