EBAREAALNE SALENEMINE: see mahajäetud naine ajas ennast supervormi

EBAREAALNE SALENEMINE: see mahajäetud naine ajas ennast supervormi

Selleks, et elus toimuks kauaoodatud muudatus, läheb vahel vaja midagi rohkemat, kui lihtsalt kättevõtmist ning antud lugu on ehtne näide sellest, et igaüks on võimeline saavutama oma unistuste keha. 30aastane Cindy Moore kaotas oma kihlatu ning kaalus isegi enesetappu, ent ta suutis end kõige raskemal hetkel käsile võtta ja tulemused on hämmastavad.

Selleks, et elus toimuks kauaoodatud muudatus, läheb vahel vaja midagi rohkemat kui lihtsalt kättevõtmist ning antud lugu on ehtne näide sellest, et igaüks on võimeline saavutama oma unistuste keha. 30aastane Cindy Moore kaotas oma kihlatu ning kaalus isegi enesetappu, ent ta suutis end kõige raskemal hetkel käsile võtta ja tulemused on hämmastavad.

Cindy oli oma kallima Chris Almondiga kihlatud ning nende suhe oli pealtnäha imeline ja kõik toimis. Seda hetkeni, mil naine avastas, et tema mehel on teine naine ja seda juba pikemat aega. 

Koos oldud aastate jooksul sai paar kaks last ning kodune eluviis mõjus Cindy figuurile üsnagi laastavalt. Mees käis regulaarselt jõusaalis ja võis tänu sellele ka rohkem süüa, ent Cindy sõi samasuguseid koguseid ning ajapikku hakkasid kilod kogunema, kuni kaal näitas lõpuks 108 kilogrammi.

Olukorras, mil naine oli tugevas ülekaalus ja õnnetu, avastas ta, et tema kihlatul on teine naine tekkinud.

Esmalt langes ta masendusse, kaaludes isegi enesetappu, ent peagi mõistis ta, et see pole lahendus. Tal on kaks imelist last ja ta suudab ennast uuesti käsile võtta. Suhe Chrisiga purunes kohe, kui ta armukesega vahele jäi.

Cindy otsustas suunata oma viha ja energia spordile ning suured muutused leidsid aset ka menüüs. Kui siiamaani otsis ta toidust lohutust, siis enam mitte. Menüü muutus tervislikuks, sport sai harjumuseks ning 32 kilogrammi kadus kiiremini kui ta arvatagi oleks osanud.

Cindy tõdeb nüüd, mil ta on oma elu parimas vormis, et teatud hetkel oli toit tema jaoks lausa sõltuvus ja ta sõi ka siis, kui kõht oli täis. See oli tema jaoks lohutus, mis paraku tõi kaasa vaid halba.

Täna on ta valmis uuesti kohtingumaailma sisenema, ent oma eksmehele mõeldes tekib siiamaani viha.

Vaata pilte Cindy välimuse muutusest siin

Sarnased artiklid