Ebareaalsed PILDID! Kas seksnukk saaks asendada päris naist?

Ebareaalsed PILDID! Kas seksnukk saaks asendada päris naist?

New Yorgist pärit fotograaf Stacy Leigh tunneb end photoshopi programmiga väga koduselt ning fotod, mis tema käe alt läbi käivad, näevad tõepoolest tõetruud välja. Hiljuti töötles Stacey terve rea seksnukkude ehk Love Dolls fotosid, mille tulemusena nägid kõik nukud välja nagu päris ehtsad luust ja nahast naised. 

New Yorgist pärit fotograaf Stacy Leigh tunneb end Photoshopi programmiga väga koduselt ning fotod, mis tema käe alt läbi käivad, näevad tõepoolest tõetruud välja. Hiljuti töötles Stacey terve rea seksnukkude ehk Love Dolls fotosid, mille tulemusena nägid kõik nukud välja nagu päris ehtsad luust ja nahast naised. 

Tema eesmärgiks oli selle fotoseeriaga näidata maailmale, et mida aeg edasi, seda suuremat rolli hakkavad meie igapäevaelus mängima robotid ja muud tehnoloogilised leiutised. Stacey tõstatas oma nukkude fotodega küsimuse, mis paneb mõtlema: suure tõenäosusega on sellised nukud ühel päeval päriselt olemas ja neid kasutatakse. Aga kas seksnukk saab asendada päris inimest? Kas nukku, mis näeb välja nagu päris, on võimalik armastada?

Vaata lähemalt ka Stacey tumblr.com lehelt siin