Eda-Ines Etti hakkab sushit valmistama

Reedel 16. novembril toimub Tallinnas Cafe Mmuah’is taas kõigi poolt armastatud ja oodatud gurmeeüritus „ Väikesed naudingud…Mmuah!”

See on õhtu, mis ühendab endas ahvatlevad toidunaudingud, muusika ja hea seltskonna ning õhtut vürtsitab üks tuntud persoon, kellega koos valmistatakse lõbusas ja elavas meelolus mitmekäiguline hõrk ning keelt alla viiv õhtusöök.
Seekord seob põlle ette ja paneb oma kokaoskused proovile Eda-Ines Etti, keda assisteerib ning abistab Cafe Mmuah! peakokk Heimar Kuuskler.

Tähistamaks sushimenüü saabumist Cafe Mmuah’i on seekordse õhtu läbivaks teemaks Jaapan, Jaapani köök ja kõik sellega seonduv. Eda-Inese valmistatud sushit nautida ning staari kokaoskusi isiklikult vaatama tulla on võimalus kõigil, ostes õhtusöögile koha maksumusega 495.- eek. Üritus algab kl 20:00 ning kestab kuni südaööni. Kohti on piiratud hulk, seega tasub kiirustada!


Lisainfo ja broneerimine:
naudingud@mmuah.ee
Café Mmuah!
Gonsiori 2
Tallinna Kaubamaja 1. korrusel
www.mmuah.ee

 

Ürituse pilte vaata nädala lõpus: www.buduaar.ee


Buduaar saadab ühe oma lugeja koos kaaslasega Mmuahi väikeste naudingute üritusele. Palun vasta küsimusele: "Mis on nori?" meilile helenareet@buduaar.ee. Lisa kindlasti oma ees- ja perekonnanimi ning telefon. Kõikide õige vastuse saatnute vahel läheb loosimisse üks pilet kahele Cafe Mmuahi üritusele. Võitja teatame välja Buduaari loosimiste all.

 

/Toimetas Helena-Reet Ennet/