Eda-Ines Etti: Parkimine Tallinnas on liiga kallis

/Rubriik: Üks küsimus?/  Kas Tallinna linnas on parkimine liiga kallis? (1.veerburarist tõusid parkimise tunnihinnad: 16.- kesklinn, 36.- südalinn ja 72.- vanalinn.) Vastab Eda-Ines Etti:    

/Rubriik üks küsimus?/

Kas Tallinna linnas on parkimine liiga kallis? (1.veerburarist tõusid parkimise tunnihinnad: 16.- kesklinn, 36.- südalinn ja 72.- vanalinn.)

Eda-Ines Etti, laulja:
Pean kindlasti parkimist Tallinnas liiga kalliks. Kuna olen ka palju taksoga sõitnud, siis võin öelda, et tihtilugu on targem hoopis taksoga sihtpukti sõita, kui maksta parkimise eest vähemalt sama palju või vaat, et isegi rohkem.


Samas, eks parkimise hind on igal pool maailmas kallis nii, et ilmselgelt liigub Tallinn arenenud riikide kursil. Loodetavasti ka üldine elatustase. Tark oleks leida alternatiive autole – näiteks jala kõndimine ilusa kevadise ilmaga on ju puhas nauding. Jalgratas – miks mitte? Ainult, et kaherattaliste jaoks mõeldud turvaliste parklatega on üsna nadi seis. Igatahes on mõistlik pisut oma elu ümber organiseerida ja mitte nii lihtsalt oma raha ära kinkida. Üleüldse võiks säästmisest saada igapäevase elu osa.

/Toimetas Merlyn Uusküla/