Edukas räppar, näitleja ja produtsent Pras esineb 29.11 Tallinnas

Juba 29.novembril esineb Tallinna ööklubis Prive edukas räppar, näitleja ja produtsent Pras Michel, kes kuulus 90-ndate lõpus üliüpopulaarsesse bändi Fugees. 

Juba 29.novembril esineb Tallinna ööklubis Prive edukas räppar, näitleja ja produtsent Pras Michel, kes kuulus 90-ndate lõpus üliüpopulaarsesse bändi Fugees. Peale Fugeesi lagunemist keskendus Pras peamiselt näitlejakarjäärile, viimastel aastatel on tema sulest mitu soolohitti kuulsaks saanud, üks nendest on kindlasti Ghetto Superstar, mida saad kuulata SIIT.

Käesoleva aasta augustis sai Prasil valmis uus video "Pop Life", mida filmiti kokku 7 erinevas kohas- Hong Kongis, Dubais, New Yorkis, Haitil, Mexicos, Bangkokis ja Macaul. Laul jõudis välja samaaegselt Prasi uue dokumentaalfilmiga " Skid Row", mille fookuses oli kodutute elu. Selleks, et võimalikult elulist dok-filmi teha, elas Pras käesoleva aasta alguses 9 päeva Lon Angelesi tänaval nagu tõeline kodutu.  Peale seda eksperimenti tunnistas Pras, et ta hakkas kodutute elu hoopis teises valguses nägema. " Ma imbusin tänavaellu teadmisega, et see on kerge, aga seal sain aru, et tegu on hoopis teise maailmaga. Enamus inimesi arvab, et kodutud on laisad ja pidevalt narkouimas, kuid see ei vasta tõele. Mul jäi sellest elust hoopis teine mulje", rääkis Pras meediale ja soovitas parema pildi saamiseks kõigil oma uut dokumentaalfilmi vaadata. 

Kuula Prasi viimast hitti,  kui soovid eksklusiivset kontsertit ööklubis Prive nautida, siis osta pilet hinnaga 125eek eelmüügist Piletilevis või hinnaga 250krooni samal õhtul koha pealt. Lisainfo www.clubprive.ee