Eesti jookseb sel sügisel naistest tühjaks?!

Eesti jookseb sel sügisel naistest tühjaks?!

Buduaari on jõudnud murelikke teateid, et selle sügise eel on eriti palju noori naisi Eestist lahkumas ja välismaale ilusamat ilma ning paremat elu otsima suundumas. Mis seal salata, ka meie firmaga seotud kaunitaridest on nii mõnigi juba reisikoti kokku pakkinud ja mõni alles pakkimas, et augusti lõpus või septembris siit ajama panna.

Buduaari on jõudnud murelikke teateid, et selle sügise eel on eriti palju noori naisi Eestist lahkumas ja välismaale soojemat ilma ja paremat tööd otsima suundumas. Mis seal salata, ka meie firmaga seotud kaunitaridest on nii mõnigi juba reisikoti kokku pakkinud ja mõni alles pakkimas, et augusti lõpus või septembris siit ajama panna.

Uurisime oma tutvusringkonnast ning võibolla on see juhuslik, aga vähemalt meie statistika kinnitab, et sel aastal on vastu talve eriti suur hulk noori naisi Eestist lahkumas. Kristi ja tema 2 sõbrannat pakkisid juba asjad ja suundusid Lõuna-Ameerikasse. Kai aga saatis just Austraalia poole teele oma tütre. Marisel läheb õde koos kahe sõbrannaga kahe nädala pärast Austraaliasse ning  Kerstin ja Kelli kolivad päikeseriikide asemel hoopis sügiseks Londonisse. Signe sõbranna kolib nädala pärast Hispaaniasse ning hetkel tegeleb Eestis veel viimase maise vara realiseerimisega, Triinu aga lahkub septembri lõpus Taisse. Kadri sai vinge tööpakkumise Itaalias ning lahkub siit augusti viimastel päevadel. Kokku saime oma sõpruskonnas ligi kuuskümmend lähemat  sõbrannat või kaugemalt tuttavat  noort naist, kes just sel sügisel Eestist lahkuvad.  Juba 2012. aastal kasvas järsult Eestist väljaränne ja tõusis pea kahekordseks. Kas 2013 tuleb veel hullem?  Kas ka sulle tundub, et Eesti jookseb naistest tühjaks?

Jaga oma muljeid ning ütle, miks sina veel siin oled või vastupidi, miks ka sina välismaal elada eelistad.

 

Buduaar.ee