Eesti koolimiss 2009 selgunud!

20 kommentaari
Eesti koolimiss 2009 selgunud!

Laupäeval, 28. märtsil, krooniti Viru Keskuse Cafè Amigos eesti- ja venekeelsete koolide esikaunitar. Eesti Koolimissiks 2009 kuulutati Leeni Uibo Jakob Westholmi Gümnaasiumist.

Laupäeval, 28. märtsil krooniti Viru Keskuse Cafè Amigos eesti- ja venekeelsete koolide esikaunitar. Eesti Koolimissiks 2009 kuulutati Leeni Uibo Jakob Westholmi Gümnaasiumist.

Esimese printsessi tiitli pälvis Liisa Peedo Tartu Hugo Treffneri Gümnaasiumist ning teiseks printsessiks kuulutati Kaisa-Maria V. Tallinna Prantsuse Lütseumist. Portaalis weekend.ee toimunud hääletuse alusel publiku lemmikuks valiti Anna Bogdanova Kallaste Keskoolist. Koolitused.ee poolt välja pandud aktiivseima kaasaelajaskonna preemia sai Viljandi Paalalinna Gümnaasium Kälina Sarve toetajaskond. Cafè Amigos toimunud suurejoonelise finaaliga pandi punkt alates sügisest Eestimaa koolides väldanud koolinoorte iludusvõistluste sarjale.

Neli tundi kestval üritusel astus lavale ligi 50 missikandidaati, kes olid oma kooli esindama valitud 9.-12. klassi tütarlaste seast. Misse hindasid rahvusvaheliste mainekate modelliagentuuride esindajad ja erinevate iludusvõistluste korraldajad. Jumestuse ja soengud said tüdrukud endale Stiili ja Meigikooli ning Eesti Iluteeninduse Erakooli abiga.

Juba neljandat aastat oli ürituse ametlikuks patrooniks Kristiina Ojuland, kes on oma saavutuste poolest eeskujuks noortele neiududele. “Soovin võistlejatele usku iseendasse, olge endas kindlad, seadke kõrged eesmärgid ja viige need ellu, mitte ainult täna õhtul, vaid kogu eluks,”  soovitas Ojuland tüdrukutele.

Osalejad ja korraldajad tänavad kõiki häid koostööpartnereid, kes aitasid esimesele üle-eestilisele Koolimissi valimisele oma panusega kaasa! Suur tänu ja kohtumiseni järgmisel Koolimissi hooajal!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja

Sarnased artiklid