Eesti koondise jalgpallur Martin Vunk: näitame teisipäeval võimsat mängu!

Eesti koondise jalgpallur Martin Vunk: näitame teisipäeval võimsat mängu!

Martin Vunk on noor ja  nägus 27aastane Eesti tippjalgpallur, kes mängib Küprose teise liiga klubis Famagusta Nea Salamis. Vunk lõi oma karjääri esimese värava võidumängus Põhja-Iirimaa vastu selle aasta 6. septembril. Buduaarile räägib Martin, mida Eesti meeskond 11.11.11 toimunud Eesti-Iirimaa esimese play-off mängu kaotusest õppis. 

Martin Vunk on noor ja nägus 27aastane Eesti tippjalgpallur, kes mängib Küprose teise liiga klubis Famagusta Nea Salamis. Vunk lõi oma karjääri esimese värava võidumängus Põhja-Iirimaa vastu selle aasta 6. septembril. Buduaarile räägib Martin, mida Eesti meeskond 11.11.11 toimunud Eesti-Iirimaa esimese play-off mängu kaotusest õppis. 

“Teisele mängule, mis toimub juba sel teisipäeval, läheme vastu julgemalt, enesekindlamalt ja agressiivsemalt, sest miski pole veel otsustatud ja seda võimalust tuleb kasutada,” räägib Martin ning lisab, et alla anda nad mingil juhul ei kavatse.

“Vaatamata sellele, et esimese mängu tulemus oli meie jaoks katastroofiline, peab iga mees leidma endas piisavalt sportlikku viha ja vaimu, et kordusmängus korralik lahing anda. Saime väga valusa kogemuse võrra rikkamaks, millest on meil palju õppida. Peame suutma tulevikus olla oma mängus külmaverelisemad ja kannatlikumad. Teame, et suudame mängida head jalgpalli, peame teises kohtumises rõhuma sellele, et oleksime enesekindlamad ja leiaksime oma mängu kohe alguses,” kommenteerib Martin seda, kuidas valmistutakse eesseisvaks mänguks. “Kõige ohtlikumad meie jaoks on mängijad, kes loovad endale palju teravusi, seega vast nende äärekaitsjad, kes on kiired ja tehnilised,” avaldab Martin oma nägemuse vastasmeeskonnaliikmete kohta.

Buduaar uuris ka seda, kas Joel Lindpere liitumine play-off mängudega olukorda muutis. Martini seisukoht: “Joel on hea mängija ja oma kogemuse ja kvaliteediga annab ta meie meeskonnale mitmekülgsust ja loovust juurde, kuid tema comeback tuli väga keerulises seisus, kus olime vähemuses ja ta ei saanud näidata oma parimaid omadusi.”

Karin Karu