Eesti Miss Estonia 2007: Kellele ei meeldi draama?

Eestis valiti eelmisel aastal Miss World Estonia 2007: Kadi Sizask ja Eesti Miss Estonia: Viktoria Azovskaja. Viimaselt otsustaski Buduaar mõned küsimused küsida. Vaatame, millega kaunis 21-aastane Viktoria tegeleb?

Eestis valiti eelmisel aastal Miss World Estonia 2007: Kadi Sizask ja Eesti Miss Estonia: Viktoria Azovskaja. Viimaselt otsustaski Buduaar mõned küsimused küsida. Vaatame, millega kaunis 21-aastane Viktoria tegeleb?

 

Viimane aasta on sinu jaoks olnud kiire. Võitsid Miss Tallinna ning Eesti Miss Estonia 2007 tiitli. Räägi palun, kus oled käinud ja mida teinud?
Väga kiire pole olnud, aga kindlasti muutuste- ja sündmusterohke. Vahest on isegi raske uskuda, et mida kõike ma olen läbi teinud ja kui palju kogemusi ma olen nii lühikese aja jooksul juurde saanud. Seni üks suuremaid ettevõtmisi oli käik Miss Universumil, Mehhikos. Kuigi lõpp-kokkuvõttes ma TOP 15 hulka ei pääsenud, ei tekitanud see minus suurt pettumust, ma olin ju siiski üks favoriitidest, mis on samuti saavutus. Üks teine meeldejäävam üritus oli koostöö Eesti Vaimupuudega Inimeste Tugiliiduga, mille käigus Miss Tallinna finalistid, k.a. mina, aitasime läbi viia „Miss Vaimukad” valimise.


Millised on plaanid on veel selleks talveks?

Olla tubli ja kraps ülikoolis ning ehk veel midagi huvitavat. Ma parem vaikin teiste ootuste ja lootuste suhtes, et mitte ära sõnuda :)


Nimeta palun kolm lemmikmissi läbi aegade ja kolm lemmikmodelli? Miks just nemad sulle meeldivad?

Ma näen väga paljudes missides ja modellides midagi erilist ja imetlusväärset ning ma ei suudaks kuidagi pingerida moodustada.


Missisaadete edukus sõltub paljuski ka heast saatejuhist. Millised omadused on hea saatejuhi puhul sinu meelest olulised?

Šarm, intelligentsus ja huumorimeele olemasolu, mis iseloomustab ka eelnevalt mainitud isikuid.


Mida arvad, sellest, et tuhandete noorte tüdrukute ja ka poiste lemmikud tuntud USA avaliku elu tegelased imepeenikesed Lindsay Lohan ja Nicole Richie on olnud narkomaanid. Üks kokaiini, teine heroiini sõltlane.

Nii palju kui mina olen kuulnud, siis kokaiini ja heroiini sõltlased nad pole. Ja mis puutub sellesse, et nad on noorte poiste ja tüdrukute lemmikud, siis ma arvan, et mitte elukommete pärast, vaid pigem uute trendide püstitajate või lihtsalt skandaalsete ja huvipakkuvate inimestena. Kellele ei meeldi draama? Eriti veel teiste elus. See paneb mõtlema, et enda elu polegi nii hull kui tundub.


Kui suur arvutikasutaja sa oled? Mitu tundi päevas surfad internetis? Milliseid saite külastad?

See jääb küll saladuseks :)

 

/Küsitles: Helena-Reet Ennet/