Eesti modell Anna Kurkova maailma moelavadel! Pildid!

Eesti modell Anna Kurkova maailma moelavadel! Pildid!

Anna Kurkova on 27aastane Tallinnast pärit edukas modell, kes modellitööga tõsisemalt tegelema hakkas alles 20aastaselt, kui ülikool lõpetatud sai. Viimase 7 aasta jooksul on kaunitar jõudnud reisida Tokiosse, Dubaisse, Seouli, Pariisi, Milaanosse, Münchenisse ning läbi käinud kõikvõimalikud Itaalia linnad, alustades Veneetsiast, lõpetades Capri saarega. Samuti on Anna osalenud Fashion Week´il, kus ta astus lavale Dior´i ja Armani moeshow´del. Buduaarile räägib tiheda töögraafikuga modell oma tavalisest päevast, vaba aja veetmisest ja sellest, kuidas ta oma välimuse ja füüsilise vormi eest hoolitsema peab.

Anna Kurkova on 27aastane Tallinnast pärit edukas modell, kes modellitööga tõsisemalt tegelema hakkas alles 20aastaselt, kui ülikool lõpetatud sai. Viimase 7 aasta jooksul on kaunitar jõudnud reisida Tokiosse, Dubaisse, Seouli, Pariisi, Milaanosse, Münche-nisse ning läbi käinud kõikvõimalikud Itaalia linnad, alustades Veneetsiast, lõpetades Capri saarega. Samuti on Anna osalenud Fashion Week´il, kus ta astus lavale Dior´i ja Armani moeshow´del. Buduaarile räägib tiheda töögraafikuga modell oma tavalisest päevast, vaba aja veetmisest ja sellest, kuidas ta oma välimuse ja füüsilise vormi eest hoolitsema peab.

Kuidas sa modellimaailma sattusid? 

Läksin ise agentuuri, teadsin, et tahan modellindusega tegelema hakata. Käisin sel ajal veel koolis, seega kohe reisima ei läinud. Kool ja haridus on minu jaoks alati olnud kõige tähtsamad, modellindusega ei saa ju igavesti raha teenida. Praeguseks olen töötanud 7 aastat, käin tavaliselt 2-3 korda aastas välismaal, iga kord üritan ära olla mitte rohkem kui 1-2 kuud, kauemaks jääda on minu jaoks väga raske, suur koduigatsus tekib. Selle aasta jooksul olen aga isegi rohkem kui 7 kuud Milaanos veetnud, seega praegu ongi minu kodu pigem seal. 

Mis on olnud kõige meeldejäävamad tööd, kampaaniad, mida teinud oled? Mis sul praegu käsil on?

Kõige parema mälestuse on kindlasti jätnud Fashion Week´il osalemised, olen olnud nii Dior´i kui ka Armani modelliks. Kampaaniatest on parim kogemus kosmeetikabrändi Revlon jaoks pildistamine Pariisis. Pariis on minu ja kindlasti ka paljude teiste modellide lemmiklinn, olen sellesse imelisse paika tõesti armunud. Iga kord, kui tekib võimalus kas või üheks ööks Pariisi minna, olen üliõnnelik. Sel aastal on kõige olulisemaks tehtud tööks vist kampaania riidebrändile Tods and Hogan

Kui kaua soovid veel modellimaailmas jätkata? Millised on sinu plaanid järgmiseks aastaks? Mida on modellindus sulle õpetanud?

Kindlaid plaane praegu pole. Järgmisel aastal jätkan kindlasti töötamist Milaanos ja Pariisis. Plaanin ka Tallinnas oma äri avada, mis kindlasti on moega tihedalt seotud. Olen modellimaailmas nii kaua olnud, raske oleks hiljem tavalise kontoritöö peale üle minna. Tänu modellindusele olen kindlasti palju enesekindlam, parem suhtleja, avarama silmaringiga ja ei karda enam absoluutselt mitte mingit kriitikat.

Aga perekond? Oled juba lapsesaamisele mõelnud?

Muidugi olen sellele mõelnud, küll kõik tuleb omal ajal.

Millistesse agentuuridesse kuulud praegu? Kirjelda oma tavalist päeva.

Milaanos on minu esindusagentuuriks Woman, Kreekas VN Models ja Berliinis olen Izaio´ga. Minu emaagentuuriks siin Eestis on E.M.A.. Tavaline päev Milaanos näeb välja selline: ärkan vara, söön hommikust ja siis päeva jooksul tuleb läbi käia 5-7 castingut (castinguks nimetatakse kohtumist klientidega, kellele modellid näitavad ennast ja oma portfooliot ehk albumit, kus nende modellipildid sees). Lõunat sööme enamasti sõbrannadest modellidega koos mõnes hubases kohvikus. Igal õhtul peale castinguid lähen agentuuri, et oma bookerilt saada infot, mis option või uus modellitöö ees ootab. (Option tähendab seda, kui klient on paljude modellide seast välja valinud oma lemmikud ja soovib neid enne lõpliku otsuse tegemist uuesti näha ehk siis ta saadab väljavalitud modellide esindajatele – bookeritele optioniteated). Peale seda lähen kas jõusaali või sõbrannadega aega veetma ja kohvikusse istuma, kohvi jooma.

Kuidas oma välimuse ja keha eest hoolitsed?

Nägu hooldan Prantsuse apteegist pärit niisutava kreemi ja puhastusvedelikuga, lisaks kasutan sageli Lush´i näomaske. Juukseid pesen naturaalsete Bio šampoonidega. Armastan väga naturaalkosmeetikat. Püüan alati tervislikult toituda, söön palju puu- ja juurvilju, Eestis olles eelistan pigem mahekaupu. Hommikusöögiks on müsli või täisterahelbed. Jõusaali külastan väga tihti, talviti harrastan mäesuusatamist.

Kes on sinu lemmikmoeloojad?

Jumaldan Lanvini (olen nende heaks töötanud mitu aastat), Chloe’ ja Celine’i loomingut. Mulle meeldivad lihtsalõikelised kraed, pastelsed toonid ja pehmed ning väga kvaliteetsed materjalid. Eesti moeloojatest meeldib Lilli Jahilo, Kristiina Viirpalu ja kindlasti ka Tiina Talumees

 

Karin Karu

Vaata allpool ka pildigaleriid!