Eesti modell Kersti Kroon sattus keset verist kätši!

„A-Rühma muusikavideos “Loteriija” on tegemist põrandaaluse poksimatsiga ja mina olin seal üks nendest naistest, kes panuseid vastu võttis,” räägib Kersti oma uudsest kogemusest Buduaarile.

„A-Rühma muusikavideos “Loteriija” on tegemist põrandaaluse poksimatšiga ja mina olin seal üks nendest naistest, kes panuseid vastu võttis,” räägib Kersti oma uudsest kogemusest Buduaarile.

Modelli sõnul võtavad inimesed seda videot liiga tõsiselt, kui teglikult tuleks seda siiski läbi huumoriprisma vaadata! „Olen kuulnud kommentaare, et videos näitab, kuidas pettes ikkagi lõpuks võidad – inimestel puudub huumorisoon vist?”

Kerstile endale meeldis väga videos osaleda. „Mulle meeldib näitlemine. Tavapildistamisi on piisavalt palju olnud ja seega on igasugu huvitavad projektid alati mõnusad. Saab ennast proovile panna,” jutustab modell.

Kaamera ees on Kersti varemgi olnud ja päris mitu korda, niiet midagi uut näitsiku jaoks ei olnud! “Videost konkreetselt nii palju, et mulle väga meeldis idee ja teostus – tõeliselt vahva video sai! A-Rühma poiste haavad olid aga nii reaalsed, et neid vaadates läks süda pahaks(toim: A-rühma muusikavideo „Loteriija” jumestaja oli Kaia Triisa),” tõdeb kaunitar.

A-Rühma muusikavideot saad vaadata SIIT!

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja