Eesti modellid vene muusikavideos! VIDEO!

Eesti modellid Kersti Kroon ja Mirjam Väljaots on peaosalised värskelt valminud DJ Shevtsovi & DJ Milleri muusikavideos, mille režissööriks on tuntud tegija Indrek Maasik aka Masa. Buduaar uuris veidi rohkem võtete ning siresäärsete modellide kohta.

 

Modellid Kersti Kroon ja Mirjam Väljaots on peaosalised värskelt valminud DJ Shevtsovi & DJ Milleri muusikavideos, mille režissööriks on tuntud tegija Indrek Maasik aka Masa. Buduaar uuris veidi rohkem võtete ning siresäärsete modellide kohta.

Muusikavideo võtted toimusid kahel päeval neljal eri võttepaigal Tallinna kesklinnas ja Nõmme Spordiklubi basseinides. “Režissööriks oli Masa ning kaamera taga Tauno Sirel. Detailselt ei tahaks kõike lahti seletada, sest olen seda meelt, et kui täpselt ette ära rääkida, pole video enam nii huvitav,” räägib Kersti. “Meil oli väga lõbus! Andekate ja lahedate inimestega on ikka alati hea koos töötada ning lõpp-tulemusega olen ka väga rahul! Ma polnud varem neist meestest midagi kuulnud. Tean seda, et nad on suht värsked, aga juba üsna populaarsed! See on nende esimene ametlik video, mida pikisimi oodati ja nüüdseks mängitakse seda eri vene telekakanalites nagu näiteks MTV Russia, Muz-Tv, Ru TV, Music Box, Rumusic TV,” jutustab Kersti Buduaarile.

Nii Mirjam Väljaotsa kui ka Kersti Krooni jaoks pole kaamerad võõrad. Näiteks võib mõlemat kaunitari näha Ale Coq Premiumi telereklaamis ning ka Toomas Tooli poja Steven Tooli lühifilmis “Visiting”. “Muusikavideos löön küll kaasa teist korda, esimene video oli A-Rühma loole”Loterija”, kuid filmikaamera ees harjutada olen saanud küll ja küll. Mis seal salata, mulle see lihtsalt meeldib!” nendib Kersti. Kaunitar on osalenud ka kaks hooaega järjest “Võta või jäta” saates, lisaks telereklaamides selliste firmade jaoks nagu Tallink Spa, Suurtüki Naha-ja Kingaäri, Fizz siider ja Ale Coq Maizi õlu reklaamis, viimase võtted toimusid koguni Indias! “Hetkel on käimas ka Andres Puustusmaa filmi “Rotilõks” võtted, kus ma mängin kahes kõrvalosas. Nii et olen rahul ja loodan, et ka tulevikus tööd jätkub!” lisab Kersti. 

Teine peaosaline Mirjam Väljaots, keda teatakse ka kui endist Martin Saare kallimat, on samuti ennegi teleekraanidel nähtud. “Eestis olen kaasa teinud Limpa Tšiki & Briki telereklaamis ning välismaal olen ka päris mitu reklaamiklippi teinud. Muusikavideotest tuleb veel meelde Resolver, kuid Masaga olen ka enne ka koostööd teinud ühe teise vene muusikavideo jaoks,” räägib Mirjam.

Vaata värsket videot allpool!

Buduaar.ee