Eesti naiste fänn Roberto de Silvestri puhkas Vahemere saartel

30 kommentaari
Eesti naiste fänn Roberto de Silvestri puhkas Vahemere saartel

Möödunud nädalal puhkas “Unistuste printsessi“ saates tuntust kogunud itaallasest ärimees Roberto de Silvestri Ibizal  ja Sardiinias. Maja oli renditud Ibizal, kuhu puhkus oli algul ka planeeritud. “Ibizal olles viibisin peamiselt jahiga merel. Sealne kvaliteet polnud väga tasemel, minu jaoks on Ibiza liiga kaootiline,” sõnas ta. Teadagi on ju Ibiza noorte rokkijate lemmikkoht ning hetkel seal ka tipphooaeg. Roberto selliste pidutsejate hulgas end väga koduselt ei tundnud.  

Möödunud nädalal puhkas “Unistuste printsessi“ saates tuntust kogunud itaallasest ärimees Roberto de Silvestri Ibizal ja Sardiinias.

Maja oli renditud Ibizal, kuhu puhkus oli algul ka planeeritud. “Ibizal olles viibisin peamiselt jahiga merel. Sealne kvaliteet polnud väga tasemel, minu jaoks on Ibiza liiga kaootiline,” sõnas ta. Teadagi on ju Ibiza noorte rokkijate lemmikkoht ning hetkel seal ka tipphooaeg. Roberto selliste pidutsejate hulgas end väga koduselt ei tundnud.  

“Küll aga meeldis mulle väga Formentera saar,” räägib Roberto. Formentera asub 6 kilomeetrit Ibiza saarest lõuna pool, mis itaallase sõnul tähendab kiirkaatriga umbes 30 minutit sõitu. “Sealne rand on fantastiline, vesi on läbikumav ja türkiis-sinine, tunned ennast nagu filmis „Helesinine laguun“,” avaldab ärimees. Tema sõnul on sel saarel väga palju jahte ja kaatreid, inimesed puhkavad, päevitavad ja ujuvad, naudivad lummavat ümbrust. Formantera laiud on looduskaitse all, vaade on fantastiline. Laiu ühes osas asub vees muda, mis on ravivate omadustega, ja inimesed määrivad ennast mudaga kokku ning maha pestes on nahk sama sile nagu beebil. Inimesed olevat seal päevitunud ja õnnelikud. Formenteral soovitab ta lõunatada kohas nimega Es Moli de Sal, kus ka restorani akendest kaunis merevaade.

Sardiiniat iseloomustab Roberto sõnadega ilus, vägev! Sealne atmosfäär on rohkem tema maitse. Söömas käisid nad restoranis nimega Patrizia ja see oli viimase peal nagu Monte Carlos. “Kõik omal kohal, isegi lill oli lauale paigutatud ideaalselt, teenindus tipptasemel, hoopis teine level võrreldes Ibizaga. Meie jaht nimega “i Rock” peatus peamiselt Porto Cervo sadamas. Ilm oli fantastiline ja kuum, päeval 35 kraadi, õhtul keskmiselt 25 kraadi, seega olime päeval peamiselt sadamast väljas avamerel,” räägib ta.

Loomulikult ei saanud mööduda ükski puhkus ilma peota. Sardiinias pidutses itaallasest südametemurdja koos oma seltskonnaga klubis Billionaire, kus dzentelmenile kohaselt voolas dom Perignon ojadena ja pidu kestis tantsides ja lõbutsedes hommikutundideni.

 

Buduaar.ee

 

 

  

 

Sarnased artiklid