Eesti naistele swingimine ei meeldi?

Peale pikki koos elatud aastaid muutub seks tihti rutiinseks ja selliseks, mida parimal juhul harrastatakse kord nädalas. Osad paarid on aga sellised, kes soovivad kogeda koguaeg midagi uut ning pakkuda endale ja oma partnerile unustamatuid seiklusi. Neil kahel põhjusel kaasatakse tihti oma voodiellu abivahendeid - seksmänguasju, erootilist pesu, proovitakse anaalseksi, võetakse voodisse keegi kolmas või katsetatakse lausa swingimist.


 

Peale pikki koos elatud aastaid muutub seks tihti rutiinseks ja selliseks, mida parimal juhul harrastatakse kord nädalas. Osad paarid on aga sellised, kes soovivad kogeda koguaeg midagi uut ning pakkuda endale ja oma partnerile unustamatuid seiklusi. Neil kahel põhjusel kaasatakse tihti oma voodiellu abivahendeid – seksmänguasju, erootilist pesu, proovitakse anaalseksi, võetakse voodisse keegi kolmas või katsetatakse lausa swingimist.

 

Swingimine tähendab paarivahetust ning selleks peavad kõik osapooled nõus olema ja kindlasti peab endale teadvustama ka tagajärgi. Swingimise eeesmärgiks on leida uusi sekspartnereid, kellega kohtuda ja omavahel uusi kogemusi voodis vahetada. Paljud arvavad, et grupiseks on sama, mis paarivahetuski, kuid tegelikult päris nii ta siiski ei ole. Swingersite mõtteviis on märksa laiem ja klubiline tegevus mitmekesisem.  Praegusel hetkel tegutseb Eestis juba mitu swingersite klubi, millega võivad ühineda ka üksikud inimesed, sest paljud paarid soovivad lisaks paarivahetusele voodisse hoopis kedagi kolmandat. Swingersite klubi korraldab oma liikmetele kokkusaamiseid, kus peale lihtsa ja sõbraliku vestluse arendamise, on võimalus nautida ka ühiseid sauna- ja mullivannipühapäevakuid.

 

Ka Buduaari foorumikasutajad on tõstatanud teema swingimisest, kus uuritakse naiste kogemusi ning arvamusi paaridevahetusest. 80% vastanutest leiab, et swingimine pole kindlasti nende jaoks ning see on asi, mida nemad iial järele ei proovi. Ainult 20% naistest julgeb tunnistada, et vastava olukorra saabumisel oleksid nad paaridevahetusest huvitatud ning kindlasti ka naudiksid kogemust. Leidub ka kasutajaid, kes ise oleksid nõus, kuid partner pole samal arvamusel ning seega jääb swingimine praegusel hetkel kahjuks ära.

 

Kasutaja Pirkin kirjutab paaridevahetusest nii: “See on mõeldud siiski vaid inimestele, kes on väga vabameelsed, kaasa arvatud kogu muu ellusuhtumine ja ei mingit armukadedust!”

 

Kas Sina oled swingimist proovinud või mõelnud sellele? Tule ja räägi kaasa meie foorumis: http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/187495&lk=0

 

 

 

/Alice Kess/