Eesti neiu ihkab Ameerika supermodelliks

Eesti neiu ihkab Ameerika supermodelliks

Videoportaalis YouTube.com levib videoklipp populaarse tõsielusarja “Ameerika supermodell” 12. hooaja casting’ust. Meie jaoks teeb asja ärevaks see, et reporteri mikrofon ette on jäänud ka telesarja pürgiv eestlane, kirjutab Õhtuleht.

Videoportaalis YouTube.com levib videoklipp populaarse tõsielusarja “Ameerika supermodell” 12. hooaja castingust. Meie jaoks teeb asja ärevaks see, et reporteri mikrofon ette on jäänud ka telesarja pürgiv eestlane, kirjutab Õhtuleht.

Kui reporter castingul osalejaid küsitledes jäi seisma ühe kena  blondiini ette ja uuris, mis ta nii eriliseks teeb, et just teda peaks saatesse valima, kõlab piiga suust üllatav vastus: “Sellepärast, et olen Eestist ja Eestis on ilusad tüdrukud.” Kas eestlanna pääses saatesse või mitte, selgub veebruari lõpul, kui 12. hooaeg USA-s eetrisse jõuab.

Telesari paistab silma meeldiva tõsiasjaga, et eluvõimalus püütakse anda võimalikult erinevate etniliste gruppide esindajatele. Kanal 2-s näidatavas saatetsüklis valiti finalistide hulka näiteks Nataša, kes on sündinud ja kasvanud Venemaal.

Vaata videot SIIT!

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja