Eesti neiud lähevad suveks Ibizale tööle

Eesti neiud lähevad suveks Ibizale tööle

Amnesia on üks suurimaid ja parimaid klubisid, mis asub Hispaanias Ibiza saarel. Ka sel aastal käisid nad Eestist endale suveks tantsijaid otsimas. Castingud toimusid Club Privés ja soovijaid oli päris palju. Lõpuks valiti välja koguni seitse neiut, kes said Amnesiasse tantsijaks. Lahkelt oma emotsioone Buduaariga jagama olid nõus kaks väljavalitut: Anastasia Tšernõševa ja Lea Loeg.

Amnesia on üks suurimaid ja parimaid klubisid, mis asub Hispaanias Ibiza saarel. Ka sel aastal käisid nad Eestist endale suveks tantsijaid otsimas. Castingud toimusid Club Privé’s ja soovijaid oli päris palju. Lõpuks valiti välja koguni seitse neidu, kes said Amnesiasse tantsijaks. Lahkelt oma emotsioone Buduaariga jagama olid nõus kaks väljavalitut: Anastasia Tšernõševa ja Lea Loeg.

Palju õnne teile, Anastasia ja Lea! Kust tuli mõte, et minna Amnesia castingule?

Anastasia: Käisin Privé klubis, kui oli Ibiza partyüritus ja jäin organiseerijale silma, kes siis kutsus mind castingult osa võtma. Mõtlesin kaua aega, kas minna… ja ikka läksin, võib-olla rohkem selleks, et ennast proovile panna ja vaadata, kas võtavad?

Lea: Mõte kui selline tuli mul juba enne esimest castingut, kui lugesin, et otsitakse suveks Ibizale  Eestist tantsijaid, aga see vaid mõtteks jäigi. Minu õnneks siis toimus ka teine casting, kuhu mind kutsuti ja kuhu ma siis kohale läksin ja end proovile panin.

Kas konkurents oli tugev? 

A: Oma konkurente ei tohi alahinnata, alati on sul konkurent olemas ja mida rohkem, seda magusam on võit. 

L: Konkurents oli tugev, kuna tahtjaid oli palju ja meil siin, Eestis, on ju nii palju ilusaid tüdrukuid.

Mis mõte kargas esimesena pähe, kui saite teada, et olete välja valitud?

A: Lahe, võtaks töölt puhkust ja sõidaks hea meelega! Kuna see on tõesti paradiis nendele, kes armastavad muusikat, päikest ja ilusaid inimesi. Arvan, et paljud go-go tantsijad läheks meelsasti, et võrrelda oma oskusi teistega ning head kogemust saada ja ikka hästi aega veeta. Go-go tantsimine on raske töö, aga samas see annab sulle nii palju energiat juurde, kuna sa teed seda, mida hingest armastad ja see teeb sind õnnelikumaks!

L: Lõpliku vastust ootasin ma väga. Mäletan hästi, kui teada sain, et osutusin üheks väljavalituks, siis helistasin kohe oma lähedastele ja teatasin, et sõidan ära. Kuid päris kohale pole see mulle siiani jõudnud, ilmselt hakkan seda tajuma alles siis, kui pean asju pakkima ja lennujaama teel olen. Selle peale mõeldes on emotsioonid muidugi ainult positiivsed.

Kas teil on mingi talisman või ese, mis teile õnne toob ja kas kavatsete selle kaasa võtta?

A: Minu talisman on elust rõõmu tunda ja positiivne suhtumine ellu. Tähtsamad talismanid on head inimesed mu ümber, keda on aina rohkem ja rohkem iga aastaga.

L: Olen ise oma õnne sepp, seega ei jää üle muud, kui ise lennukile jõuda!

Millal Amnesia klubi avatakse ja millal te sinna lendate?

Tüdrukud räägivad kui ühest suust, et klubi avatakse 11. juunil ja nad juba väga ootavad, et saaks Ibizale minna. Kuna mõlemad ei ole veel käinud sel saarel, siis kõik uus ja huvitav on ees ootamas! Minek on neidudel juuni alguses!

Vaata lisaks http://www.amnesia.es

 

 

Annett Grossfeldt