´Eesti otsib superstaari´ tuleb ka sellel aastal

TV3 toob ka sel kevadhooajal teleekraanile ülimenukaks osutunud saate „Eesti otsib superstaari". Uued staariotsingud algavad juba jaanuaris 2008, vahendab SL Õhtuleht. TV3 tegevjuht Toomas Vara sõnul näitavad nii
superstaarisaate esimese hooaja edu reitingutes kui ka väga positiivne
vastuvõtt muus meedias ning reklaamiandjate hulgas, et tegemist on
selge signaaliga suurepärase projekti potentsiaalist rohkem kui üheks
hooajaks.

TV3 toob ka sel kevadhooajal teleekraanile ülimenukaks osutunud saate „Eesti otsib superstaari". Uued staariotsingud algavad juba jaanuaris 2008, vahendab SL Õhtuleht.

TV3 tegevjuht Toomas Vara sõnul näitavad nii superstaarisaate esimese hooaja edu reitingutes kui ka väga positiivne vastuvõtt muus meedias ning reklaamiandjate hulgas, et tegemist on selge signaaliga suurepärase projekti potentsiaalist rohkem kui üheks hooajaks.

„Alustamegi kohe aasta alguses superstaari uue hooajaga, mis suure tõenäosusega toob vaatajate ette ja kodumaisesse meelelahutustööstusesse hulgaliselt uusi, noori, säravaid artiste," märkis Vara.

Saate eelvoorud toimuvad jaanuari kolmel viimasel nädalavahetusel neljas Eesti linnas: 12. jaanuaril Pärnus, 13. jaanuaril Jõhvis, 19. ja 20. jaanuaril Tallinnas ning 26. ja 27. jaanuaril Tartus.

Eelvoorude toimumise täpsed kellaajad ja kohad ning saate reeglid tehakse teatavaks neljapäeval, 27. detsembril. Osalemisreeglitest annavad muuhulgas ülevaate „Seitsmesed uudised" ning peagi saab reeglitega tutvuda veebilehel superstaar.tv3.ee

 

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/