Eestist pärit modell Anna Kurkova oli Milaanos Fashion Week’il kuulsa moelooja Roberto Musso avamodelliks!

Aasta lõpp on lähenemas, käes on aeg vaadata tagasi aasta jooksul tehtule, teha kokkuvõtteid, et uuel aastal uue hooga edasi minna. Buduaar uuris kaunilt modellilt Anna Kurkovalt, mis oli tema jaoks selle aasta suurim saavutus ja milliseid emotsioone tekitab temas aastale tagasi vaatamine.

Aasta lõpp on lähenemas, käes on aeg vaadata tagasi aasta jooksul tehtule, teha kokkuvõtteid, et uuel aastal uue hooga edasi minna. Buduaar uuris kaunilt modellilt Anna Kurkovalt, mis oli tema jaoks selle aasta suurim saavutus ja milliseid emotsioone tekitab temas aastale tagasivaatamine.

“Kõige suurem ja olulisem sündmus oli minu jaoks kindlasti oma äri alustamine, olime ammu juba seda planeerinud, kuid ajanappus  ja muudki takistused lihtsalt lükkasid projekti pidevalt edasi,” leiab Anna, et oma modelliagentuuri Al Model Management loomisprotsess oli tõesti oodatust pikem. ”Õnneks on see nüüd tehtud, tagasiminekut enam pole. Tööd on palju, eks iga algus ongi raske, kuid liigume õiges suunas. Teiste modellide seas on meil agentuuris ka neli Eestist pärit modelli, Inna Zuk on üks neist,” lisab Anna.

“Teine väga suur saavutus minu jaoks oli aga Milaanos Fashion Week´il Roberto Musso show avamodelliks olemine, ma olin lihtsalt nii õnnelik, kui sellest teada sain ja esimesena lavale minna oli tõeliselt fantastiline,” leiab Anna, et möödunud aastaga võib igal juhul rahule jääda. 

Karin Karu

Vaata allpool ka pildigaleriid!