Eestlased rinnavähi vastu!

Pühapäeval, 25. mail kell 12 toimub Tallinnas, Tammsaare pargis Avoni ja Reeboki heategevusüritus Vähiliidu uue rinnavähiuuringute bussi toetuseks.

Pühapäeval, 25. mail kell 12.00 toimub Tallinnas, Tammsaare pargis Avoni ja Reeboki heategevusüritus Vähiliidu uue rinnavähiuuringute bussi toetuseks.

Esineb ansambel Noorkuu ja meeleolu loovad DJ Robert Peterson ning saksofonist Virgo Veldi. Lastele korraldatakse toredaid mänge ja võistlusi. Toimub ka heategevuslik kõnd Tammsaare pargist Raekoja platsile, et tõmmata avalikkuse tähelepanu rinnavähi problemaatikale Eestis.

Ürituse raames annab Avon Eesti Vähiliidule üle 250 000 krooni suuruse toetussumma uue uuringubussi ostuks. Ka kõigil osalejatel on võimalik teha oma heategu kandes toetussumma Avon Eesti OÜ arveldusarvele nr 221025867560.

100 või enam krooni annetanud heategijad saavad üritusel kingituseks Reeboki särgi ning karastava joogi. Uuringubussi ostu on võimalik toetada ka kohapeal!

Rinnavähk on naistel kõige sagedamini esinev vähk. Eesti probleem on siiani olnud naiste vähene osalemine ennetavates uuringutes. Varajases staadiumis avastatud rinnavähk on aga ravitav. Maapiirkondade naistele tagab rinnavähi uuringute parema kättesaadavuse liikuv mammograafiabuss. Praegu kasutusel olev buss on aga vananenud ning vajab hädasti väljavahetamist.

/Kadri Veisner/