Eestlastele on kombeks teisi mõnitada ja nende üle naerda? Lugu Aveli Abelist

FHMi kaanetüdruk Aveli Abel võis küll unistada, et saab TV 3 ilma lugema, aga tegelikult tegi talle säärase pakkumise hoopis Raadio Uuno hommikutiim Aleksander Ots–Erik Lill. No mõelge vaid, kui vaimukas nali?! Ots ütles SL Õhtulehele, et reede keskpäeval helistasid nad Avelile ja
väitsid, et töötavad telekanalis ja kutsuvad rinnaka blondiini
uudistesaatesse ilmatüdrukuks. Tegu oli tüngakõnega, mis loodeti
eetrisse lasta eile.

Allikas: SLoleht

FHMi kaanetüdruk Aveli Abel võis küll unistada, et saab TV 3 ilma lugema, aga tegelikult tegi talle säärase pakkumise hoopis Raadio Uuno hommikutiim Aleksander OtsErik Lill.

No mõelge vaid, kui vaimukas nali?!

Ots ütles, et reede keskpäeval helistasid nad Avelile ja väitsid, et töötavad telekanalis ja kutsuvad rinnaka blondiini uudistesaatesse ilmatüdrukuks. Tegu oli tüngakõnega, mis loodeti eetrisse lasta eile.

"Me ei jõudnud veel pakkumist täpsustadagi, aga juba Aveli hüüatas – olen nõus!," naerab Ots.

Aveli olnud parajasti koolitunnis kontrolltööd sooritamas ja ootamatult sai tal aku tühjaks. "Poole sõna pealt kadus ära. Tahtsime talle pärast tagasi helistada, öelda, et tegime nalja, aga ei saanud Avelit enam kätte," meenutab Ots ja lisab, et mõtlesid Lillega muiates, et kindlasti helistab end Pärnu Pammyks nimetav neiu SL Õhtulehte ja teatab oma uuest karjäärist…Kuna kõne jäi poolikuks, siis see Uuno eetrisse ei jõudnudki.

Eile ütles Aveli peika Lauri, et pakkumine tõesti tuli. "Ta (Aveli) mõtleb veel, kindlat sõna pole öelnud," rääkis Lauri õhinal.

Ükskõik kui vähe või palju me inimestest hoolime, või kui kõrgelt või madalalt neid sisimas hindame, on suhteliselt imelik, et kellelegi niivõrd nalja teeb, kui saab teisele inimesele haiget teha. Seda, kui üks meedia poolt mõnitatud tüdruk ennast peale "Bussi" saatest saadud liigset tähelepanu ära tappis, ei mäleta justkui enam keegi. Miks arvab keegi avalikus meediakanalis suurele kuulajaskonnale esinev inimene, et tal on õigus kellegi mainet julmalt rikkuda? Nii tele- , raadio- kui tavaajakirjanik, peaks nii EV seaduste kui ka eetikakoodeksi järgi siiski erapooletuks jääma.

Artikli täistekst SL Õhtulehe veebilehel: "Raadiomehed tegid Aveli Abelile tünga"

/Toimetas: Helena-Reet Ennet/