Eha Urbsalu: „Ma ei jäta iial Eestit!“

Eha Urbsalu käib paar korda aastas Eestis ja kohe märkab seda ka press. Mis kutsub kaunist lauljat tagasi kodumaale ja kuidas kärjäär edeneb?

Eha Urbsalu käib paar korda aastas Eestis ja kohe märkab seda ka press. Mis kutsub kaunist lauljat tagasi kodumaale ja kuidas kärjäär edeneb?

Kus sa elad?
New York-Miami-Tallinn.

Mis sind Eestiga seob? Kus meeldib rohkem elada, kas Eestis või USA-s?
Kõik minu sugulased ja lapsepõlvesõbrad on Eestis. See on peamine osa minu elust, sellepärast ma ei jätnud ega jäta iialgi Eestit. Samas on muidugi ka Miamis väga meeldiv elada.

Millised on tulevikuplaanid karjääri või elu suhtes?

Soovin kindlasti oma lauludega lauljana ja laulukirjutajana edusamme teha. Samas tahaksin kahe aasta pärast oma pere luua ja loomulikult oma olemasoleva pere ja sugulastega endiselt hästi läbi saada.

Mis on sinu elu suurim saavutus?
Mul on mõned väikesed saavutused, loodan, et see kõige suurem on veel ees!

Kas oled leidnud oma eluarmastuse?

Võib-olla.

Kes on sinu iidol?
Iidolit ei ole. Imetlen erinevate inimeste omadusi ja tegevusi.

Millal annad välja uue plaadi?
Mul on plaaditäis uusi laule juba lindistatud, lihtsalt pole leidnud mõtet seda välja anda. Samas on üksikud laulud tulnud välja kogumike peal Itaalias ja USA-s, näiteks nüüd tuli minu uus laul “People”, mille lindistasin Eestis, välja Itaalia “Top Radio Dance 2008” kogumiku peal.

Kus on olnud kõige lahedam kontsert?
Neid on mitmeid. Ma ainult huvitavatel üritustel esinengi. Näiteks sel kevadel Miamis ühel 1940. aastate stiilipeol koos 8 pealise svingi ansambliga. Terve väike lennuväli oli kinni pandud ja mitmed sõjaaegsed lennukid ja muidugi mõned, kes ise lennukitega kohale tulid. Umbes 2000 inimest olid kõik 1940. aastatesse riietunud! Väga vahva oli!

Vaata lisaks Eha kohta veebilehelt : www.ehamusic.com


Loe Eha Urbsalu kohta lisaks ajakirjast Buduaar Shopping, kus Eha räägib millised juveelid kuuluvad tema ehetelaekasse.

 

/Buduaar/