Eha Urbsalu tuli Eestisse uut plaati lindistama

11 kommentaari

Ameerikas elav kaunis ja andekas eestlanna Eha Urbsalu tuli kodumaale uut plaati lindistama. Eha, kes ütleb, et muusika on tema kirg ja töö, andis välja uue singli " People", mille ta plaanib juba sel nädalal stuudios ka eesti keeles sisse laulda. " Sõnad kirjutasin ise, muusika tegi andekas eesti poiss Marko Margna", räägib Eha Buduaarile ja lisab, et People ilmub ka Itaalias Top Radio mahuka kogumiku peal, mis jõuab Itaalias poelettidele juuli teisel poolel. " Ameerikas on tõusuteel minu üks teine uus singel " This Time".  

Ameerikas elav kaunis ja andekas eestlanna Eha Urbsalu tuli Eestisse puhkama ja uut plaati lindistama. Eha, kes ütleb, et muusika on tema kirg ja töö, andis välja uue singli " People", mille ta plaanib juba sel nädalal stuudios ka eesti keeles sisse laulda. " Sõnad kirjutasin ise, muusika tegi andekas eesti poiss Marko Margna", räägib Eha Buduaarile ja lisab, et People ilmub ka Itaalias Top Radio mahuka kogumiku peal, mis jõuab Itaalias poelettidele juuli teisel poolel. " Ameerikas on tõusuteel minu üks teine uus singel " This Time".  Eha produtsendiks on mitme Grammyga hinnatud Jimmy Douglass.

" Mul on hea meel näha, kuidas ka Eesti muusika areneb", räägib Eha ja ütleb, et Tanel Padar and the Sun on üks tema kohalikest lemmikutest. " Ma imetlen neid, ja seda, kuidas nad püüdlevad kogu aeg uue ja parema poole. See show, mis nad tegid Õllesummeril koos sümfooniaorkestriga, oli lihtsalt super". Loomulikult ei oleks Ehal ka midagi selle vastu, et koos Tanel Padariga duetti laulda, kuid küsimusele, et kellega sooviks kaunis laulja koos laval esineda vastas Eha: " neid muusikuid on palju, kes mulle meeldivad ja kellega võiks koos laulda. Kolm aastat tagasi Steven Tyleriga koos laval laulda oli kah päris lahe".

Aastaid modellitööd teinud Eha jätkab endiselt ka modellileiba teenides, kuigi muusika on tema jaoks palju olulisem. " Elan peamiselt New Yorgis, seal teen ka enamuse modellitööst. Aga minu muusikategemise kodu on Miami", ütleb Eha.

Eha ametliku kodulehe leiad SIIT.
Kuula Eha uut laulu SIIN: