EHMATAV KAADER: KYLIE JENNER, mida sa oma kehaga teinud oled?

Kardashianite suguvõsa noorim neiu, 19aastane Kylie, on tähelepanu võitmiseks alati valmis šokeerima ning oma välimuse osas pole ta kunagi häbelik olnud. Mida paljastavam riietus, seda parem. Kylie figuur on viimaste aastate jooksul üha kurvikamaks muutunud ning nüüd tundub justkui appi oleks võetud ilukirurgi abi.

Kardashianite suguvõsa noorim neiu, 19aastane Kylie, on tähelepanu võitmiseks alati valmis šokeerima ning oma välimuse osas pole ta kunagi häbelik olnud. Mida paljastavam riietus, seda parem. Kylie figuur on viimaste aastate jooksul üha kurvikamaks muutunud ning nüüd tundub, justkui appi oleks võetud ilukirurgi abi.

Nimelt jõudis avalikkuse ette foto, kus Kylie istmik tõmbab tähelepanu rohkem kui varem. Fännid on veendunud, et ta on lasknud endale istmiku implantaadid panna ning ei loodagi, et Kylie seda tunnistaks, sest ka oma huulte suurendamise osas varjas ta tõde üsnagi pikka aega.

Pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna, seega vaata ja avalda arvamust, kas sina leiad, et Kylie on lasknud ilukirurgidel oma istmikku kohendada või mitte?