Ekke Lainsalu: Hakkan kohe soovahetuse operatsiooni tegema

Kuum Kaheksa on Buduaari uus paljastav rubriik, mille küsimustele julgevad vastata vaid tugevad isiksused ja hea huumorisoonega inimesed. Seekordseks ohvriks oleme valinud Eesti ainukese müügiinimeste tasuta õppekeskkonna www.myygiproff.ee asutaja ja müügikoolitaja Ekke Lainsalu.

Kuum Kaheksa on Buduaari uus paljastav rubriik, mille küsimustele julgevad vastata vaid tugevad isiksused ja hea huumorisoonega inimesed. Seekordseks ohvriks oleme valinud Eesti ainukese müügiinimeste tasuta õppekeskkonna www.myygiproff.ee asutaja ja müügikoolitaja Ekke Lainsalu
 
1. Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?
Kujutan ette, et suur osa inimestest kasutaks seda oma finantsilise olukorra parandamiseks: hiiliks salaja panka, võtaks sealt suure summa sularaha, käiks kullapoes, lahkuks sealt parimate briljantidega jne. Ma arvan, et see on labane. Ma usun, et see on ääretult ebaeetiline ja väär. Ja ma arvan, et ma teeksin täpselt sama.

2. Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?
Just täna oli ääretult piinlik hetk, kus ma küsisin ühel üritusel ühe mehe käest, et mis ta nimi on ja ta vastas et “kurat, ma olen kolm korda su koolitusel käinud! Kuidas sa saad seda küsida, kas sa üldse ei mäleta?”
Noorest peast aga ilmselt onaneerimisega vahelejäämine oma vanematele- nagu poistel ikka kombeks on. Kujutad ette, tegutsed vaikselt till peos ja äkki astub ema sisse! Kohutav!

3. Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?
Valetasin täna just e-mailis ühele neiule, kui ütlesin, et olen transvestiit ja tegelikult on mul jalas  praegu lakknahast kõrge kontsaga saapad. Tegelikult valetan teile hoopis praegu, sest mul olidki need sel hetkel jalas. Pealegi hakkan kohe soovahetusoperatsiooni tegema. Ise. Kodus. Kööginoaga. Olen Angela Aakiga just onlines ja küsin nõu, kuidas seda kodustes tingimustes sooritada.

4. Mis oli viimases sms-is, mis sinu telefonile saabus?
“Fashionclub teatab- allahindlus kuni 50%!”.

5. Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib?
Minu rõve lõust.

6. Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled ( peale auto ja maja)?
Oh jumal…mida küsimust! Hakkame laiama sarjast “mul on telekas, mis maksab 80 000, ma ostan ainult Cavallit ja Pradat, mul on 120 paari teksaseid, mul on see ja see!” no kamoon! Ok, ma ostsin paar päeva tagasi uue läpaka, mis maksis 10 000. Noh, mõnes mõttes kallis, aga samas odav, kui peab 2 aastat vastu.
   
7. Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam? Miks?
Ei tahaks. Ma tahaksin olla natuke vaesem ja natuke koledam. Miks? Sest siis ma äkki saaksin teada, kes selle idiootse küsimuse välja mõtles!

8. Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda sa sooviksid näha või tervitada?
Tahaksin soojalt tervitada ja kõvasti kallistada seda autojuhti, kes pidi mu hiljaaegu vöötrajal alla ajama ja kes näitas mulle lisaks läbi autoakna keskmist sõrme. Ma tervitaksin teda kindlasti ja kallistaksin teda päris tugevasti. Mõnuga.

 

/küsitles: Kadri Veisner/

Foto: erakogu