Eks-miss Anna Naroznaja: “Liblika elu pole minu jaoks!”

31 kommentaar
Eks-miss Anna Naroznaja: “Liblika elu pole minu jaoks!”

Tallinnast pärit Anna Naroznaja (23) võitis 2007. aastal Miss Hawaiian Tropic International tiitli. Ka on neiu teinud modellitööd sellistele brändidele nagu Prada ja Miu Miu. Anna rääkis Buduaarile, et iludusvõistlused on nüüdseks minevik, sest liblika elu pole tema jaoks!  

Tallinnast pärit Anna Naroznaja (23) võitis 2007. aastal ülemaailmse iludusvõistluse Miss Hawaiian Tropic International tiitli. Ka on neiu teinud modellitööd sellistele brändidele nagu Prada ja Miu Miu. Anna rääkis Buduaarile, et iludusvõistlused on nüüdseks minevik, sest liblika elu pole tema jaoks!

Hawaiian Tropic Internationali tiitli võit avas Anna silmad. “See võit oli minu võimalus saamaks aru, et liblika elu pole minu jaoks. Et õnn ei peitu iludusvõistluste võitmistes ja et elus on palju tähtsamaid asju kui enda näitamine ja materiaalsed asjad. Enam mind iludusvõistlused ei tõmba.” Mis on siis kaunitari arvates iludusvõistluste miinused? “Pole olemas positiivset ega negatiivset, kõik universumis on neutraalne. Me ise mõtleme asjad mustaks või valgeks, halvaks või heaks. Kõik oleneb inimesest ja mida ta iludusvõistlusele otsima läheb,” vastab ta.

Sellest hoolimata teeb ta aeg-ajalt õppimise kõrvalt ka modellitööd. “Olen modellina töötanud selliste brändide jaoks nagu Prada, Miu Miu, Jean Paul Gaultier, Emilio Pucci, Valentin Yudashkin, mõned Jaapani brändid jpt. Kuid alasti poseerinud pole ma kunagi ning ei tee ka seda, ükskõik mis summat mulle pakutaks!”

Modellivormi saladuseks on Anna arvates armastus iseenda vastu. “Et heas vormis olla, tuleb kõigepealt ennast austada ja armastada. Väga oluline on ka kuulata oma keha ja aru saada, mida ta vajab. Ja muidugi, ilunipina soovitan armumist – armunud naine on alati ilus!”

Tene Sommer