Eks-miss Viktoria Azovskaja: “Igasugused dieedid ja näljutamised on minu arvates tõeline rumalus!”

Eks-miss Viktoria Azovskaja: “Igasugused dieedid ja näljutamised on minu arvates tõeline rumalus!”

Miss Tallinn 2007 ja Miss Estonia 2007 Viktoria Azovskaja on osalenud paljudel missivõistlustel. Millega aga 182cm-ne blond kaunitar hetkel tegeleb? Seda ja palju muudki uuris Buduaar Viktorialt. Viktoria on osalenud iludusvõistlustel nagu Miss Tallinn, Miss Estonia, Miss Universe ja Miss Baltic Sea & Scandinavia. “Viimane oli küll tõeline ajaraiskamine, kuid kui poleks neid võistlusi, siis ma ei oleks praegu siin, kus ma olen. Samuti pärast missiks saamist on mul tekkinud kohusetunne olla eeskujulik, sest tegelikult seda see tiitel tähendabki – olla eeskujuks teistele noortele naistele ja tüdrukutele oma väärikuse, heasüdamlikkuse, motiveerituse ning julgusega omada oma arvamust, lisaks hoolitsedes ja armastades oma keha. Tàidan oma kohustust tublilt ka olles juba eks-miss,”arvab Viktoria.  

Miss Tallinn 2007 ja Miss Estonia 2007 Viktoria Azovskaja on osalenud paljudel missivõistlustel. Millega aga 182cm-ne blond kaunitar hetkel tegeleb? Seda ja palju muudki uuris Buduaar Viktorialt.

Viktoria on osalenud iludusvõistlustel nagu Miss Tallinn, Miss Estonia, Miss Universe ja Miss Baltic Sea & Scandinavia. “Viimane oli küll tõeline ajaraiskamine, kuid kui poleks neid võistlusi, siis ma ei oleks praegu siin, kus ma olen. Samuti pärast missiks saamist on mul tekkinud kohusetunne olla eeskujulik, sest tegelikult seda see tiitel tähendabki – olla eeskujuks teistele noortele naistele ja tüdrukutele oma väärikuse, heasüdamlikkuse, motiveerituse ning julgusega omada oma arvamust, lisaks hoolitsedes ja armastades oma keha. Täidan oma kohustust tublilt ka olles juba eks-miss,”arvab Viktoria.

Hetkel viibib Viktoria Itaalias, Roomas. “Õpin itaalia keelt ja üritan end siia sisse elada – mitte midagi suurt. Vabal ajal aga saab mööda riiki ringi reisitud ja uusi kohti avastatud. Põnevust jätkub ja ka head ilma,”räägib Viktoria. Tema hobiks on endiselt joonistamine, kuid sellega pole ta juba tükk aega tegelenud. “Kuna Itaalias on pokker väga populaarne, siis olen ka mina selle pisiku endale külge saanud. Vähemalt kord kahe nädala jooksul saame sõpradega kokku ja mängime nii kaua kuni jaksu on. See on imeline mäng, kuid ainult kuni osatakse piiri pidada,”räägib Viktoria oma uuest hobist.

Viktoria suhteseis on hõivatud ning oma partnerit kirjeldab ta nii:”Ta on selline, kes pani mind tundma, et tühi koht minu südames sai täidetud armastuse ja uskumatu õnnega.” Tingimusteta armastus aga eksisteerib Viktoria arvates vaid vanematel oma lapse vastu. “Alles siis, kui ise lapse saad, taipad, kui palju valu sa oled võinud tekitada oma rumalate ütlemiste ja mõtlematu käitumisega inimesele, kes sind sind maailmas kõige enam armastab.”

Viktoria tunnistab häbiga, et trenni ta ei tee. “Selle asemel üritan lihtsalt rohkem liikuda. Autot mul ka pole, nii et see on vist väga suur eelis. Igasugused dieedid ja näljutamised on minu arvates tõeline rumalus, mis teevad kahju mitte ainult kehale, vaid ka mõistusele,”ütleb Viktoria. 

 

Buduaar.ee

Sarnased artiklid