EKSKLUSIIV: Buduaar kohtus Eva Mendesiga

Möödunud nädalal toimus Milanos Campari 2008 aasta staarikalendri galapidu, kuhu olid kohale tulnud nii kalendristaar Eva Mendes kui maailmakuulus itallasest fotograaf Marino Parisotto. Mõlema staariga õnnestus ka Buduaaril vestelda.

Möödunud nädalal toimus Milanos Campari 2008 aasta staarikalendri galapidu, kuhu olid kohale tulnud nii kalendristaar Eva Mendes kui maailmakuulus itallasest fotograaf Marino Parisotto. Mõlema staariga õnnestus ka Buduaaril vestelda. Särav ja sõbralik Eva Mendes tunnistas, et kalendri pildistamine oli tema jaoks uus seiklus ja rääkis, et uuel aastal on temalt oodata mitu põnevat filmirolli. Lõbus ja vahetu näitlejanna soovitas meil naistel kalendris pilk heita ka seksikatele meesmodellidele, kellest tema isiklikuks lemmikuks on Brasiilia modell Carlos.
{image id=191402 align=”left”}Campari  kalender on tõeliselt eksklusiivne, neid toodetakse vaid 9 999 eksemplari, ja need on mõeldud parimatele Campari klientidele ning sõpradele. Seekordne kalendri sisu on Campari Tales, ehk siis Eva kehastub 12 erineva muinasjutu kangelannaks, sealhulgas Saabastega Kassiks, Alice`iks Imede Maalt, Tuhkatriinuks, Lumivalgukeseks.
Campari Baltikumi turundusjuhi Katri Telleri sõnul jõuab ligi 50 kalendrit ka Eestisse. Eelmisel aastal oli kalendritüdrukuks Salma Hayek, kes seekord  peole ei jõudnud, kus sai pisut enam kui kuu aja eest emaks. Seekordne seksikas Campari-staar kuubalanna Eva Mendes valiti taas Hollywoodist. 

{image id=191398 align=”left”}Kalendri auks korraldatud pidu, mis leidis aset 6.novembri õhtul Milanos, oli luksuslik ning isikupärane. Punasel vaibal astus lisaks Evale palju Itaalia kuulsusi ja tuntud modelle, samuti mõned VIP-külalised teistest Euroopa riikidest. Vaata lisa meie telesaatest Buduaar või loe Buduaar Shoppingu talvenumbrist.

 

 

Vaata ka fantastilisi Campari 2008 kalendripilte siit: