ELLEN PAGE teatas ametlikult, et on transseksuaal

Buduaar

"Ma tahan teiega jagada, et ma olen trans, mind saab kutsuda (meessoost) temaks ja minu nimi on Elliot," tegi Hollywoodi staar täna avalduse.

Näitleja Ellen Page teatas oma Instagram’i jälgijatele täna, et ta on transseksuaal ning tema nimi on  hoopis Elliot Page.

Page on tuntuks saanud filmidega nagu “Juno”, “Algus” ja “X-Mehed: Tulevase möödaniku päevad” ning on näidelnud kuulsate staaride nagu Leonardo DiCaprio, Hugh Jackman’i ja Jennifer Lawrence’i kõrval.

Näitleja avaldab tänu kõikidele, kes on talle toeks olnud ja tunnistab, et tunneb ennast ülirõõmsalt, et saab seda kõike lõpuks maailmaga jagada ja olla tema ise.

Page palub ka kõigilt kannatlikkust, kuna tõdeb, et kuigi ta rõõm on hetkel suur, on seega ka väga habras. Ta tunnistab, et kardab kõiki nalju, kommentaare ja viha, mis võib olla tema poole tulemas.

Staar toob välja oma postituses, kui raske on transseksuaalsetel inimestel ühiskonnas hakkama saada ja millist vägivalda nad peavad kannatama. Tema meelest on poliitikud väga julmad, töötades selle nimel, et neil oleks vähem õigusi.

Lõpuks tunnistab Page, et tal on hea meel, et saab truu olla endale ning lubab aidata transseksuaalset kogukonna, et maailma paremaks teha.

Page’i postitust saab lugeda siit:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @elliotpage