EMA ŠOKEERIS TELEVAATAJAID oma tütre välimusega! Link fotodele

EMA ŠOKEERIS TELEVAATAJAID oma tütre välimusega! Link fotodele

Kõigest 7-aastane Layla sattus koos emaga Briti hommikuprogrammis This Morning kriitikarahe alla, kirjutab Daily Mail.

31-aastane Jenna Eastland kulutab oma 7-aastase tütre Layla välimuse peale tuhandeid eurosid. Raha kulub muuhulhas meigi, võltspäevituse ja nappide riiete peale. Jenna ostab oma tütrele kalleid kingitusi, et too saaks vanemaks saades üle maailma kuulsaks. Ema meelest on tema võsuke tüdinud “normaalsest elust” ja on otsustanud karjääri teha meelelahutusmaailmas. “Nii mõnegi meelest on Layla liiga noor, aga ta ei ole tavaline seitsmeaastane. Temast saaks suurepärane tõsielustaar,” rääkis Jenna intervjuus.

Jennal on ka kaks poega, 9- ja 10-aastased Noah ja Brody. Poistel on diagnoositud autism. Neljapäeva hommikul külastasid ema ja tütar Briti hommikuprogrammi This Morning. Layla saabus stuudiosse roosas nabapluusis ja tugeva meigiga.

Daily Maili sõnul kurtsid vaatajad intervjuu jooksul korduvalt, et on vale nii noort tüdrukut nii paljastavatesse rõivastesse riietada. Isegi saatejuht Ruth Langsford seadis kahtluse alla Layla roosa nabapluusi, kuid ema meelest võib tütar sedasi riietuda kasvõi iga päev. “Kas Layla riided tema jaoks liiga täiskasvanulikud ei ole,” küsis saatejuht Ruth intervjuus. “Layla on väga sportlik. Minu arvates näeb ta suurepärane välja,” vastas Jenna.

Layla ise ei rääkinud intervjuus suurt midagi, kogu töö tegi tema eest ära ema. “Saan inimestelt kommentaare, et annan pedofiilidele inspiratsiooni. Aga kui keegi vaatab nii väikest tüdrukut sellise silmaga, on tal endal midagi viga,” rääkis Jenna saates. 

Vaata pile siit