Emil Rutiku hellitab end maitseainete nuusutamisega

14 kommentaari
Emil Rutiku hellitab end maitseainete nuusutamisega

Muusik, laulja ja saatejuht Emil Rutiku on väga huvitav inimene – ennast hellitab ta maitseainete teega või lihtsalt maitseaineid nuusutades. Buduaar uuris veel huvitavaid pisidetaile Emili elust.  

Muusik, laulja ja saatejuht Emil Rutiku on väga huvitav inimene – ennast hellitab ta teega maitseainetest või lihtsalt maitseaineid nuusutades. Buduaar uuris veel huvitavaid pisidetaile Emili elust.

Vahel tundub, et Emil Rutiku on nii energiat täis ja elurõõmus, et temal küll kunagi halba tuju pole. Aga eksime – igal inimesel on vahel halb tuju. Siiski on meil kõigil erinev viis halva tuju peletamiseks. “Minu salanipp halva tuju kaotamiseks on võtta ja teha ära mingi töö, mida ma siiani pole teinud,” tutvustab Rutiku Buduaarile.

Teiste halva tuju peletab ta tehes midagi, mida nad üldse ei oota – see töötab tema sõnul alati. Vahel on aga vaja ka end kuidagimoodi hellitada, et elust rõõmu tunda. “Ennast hellitan ma teega maitseainetest. Või lihtsalt nuusutan maitseaineid!”

Muusikust saatejuhi lemmikilm on päikeseline ja soe, lõhnu täis suvepäev. Ehk seepärast ongi Tšiili tema lemmiksihtkoht, kuhu alati ja iga kell tagasi sõidaks. Ja ikka koos perega, sest Rutiku jaoks on parim perega ajaveetmisviis kuhugi sõitmine. 

 

Getter Lukjanov

 

Sarnased artiklid