ENNE JA PÄRAST FOTOD: RASVUNUD NAINE kaotas uskumatu nipiga 45 kg

ENNE JA PÄRAST FOTOD: RASVUNUD NAINE kaotas uskumatu nipiga 45 kg

Ülekilodest vabanemine on raske ja kui neid on aastatega kogunenud enam kui 40kg, siis võib see lausa ebareaalse eesmärgini tunduda, ent siiski on see võimalik. Põhja-Iirimaalt pärit kolme lapse ema Lorraine O’Loughlin võttis kaalust alla enam kui 44kg ja seda tänu ühele nipile.

Ülekilodest vabanemine on raske ja kui neid on aastatega kogunenud enam kui 40 kg, siis võib see lausa ebareaalse eesmärgina tunduda, ent siiski on see võimalik. Põhja-Iirimaalt pärit kolme lapse ema Lorraine O’Loughlin võttis kaalust alla enam kui 44 kg ja seda tänu ühele nipile.

Ülekilodega oli Lorraine kimpus ka teismeeas, ent asi läks hulluks alles siis, kui ta oli sünnitanud kolm last ja kehakaal ei tahtnud enam langeda. Ka tema söömisharjumused olid muutunud ebakorrapäraseks ja ühel hetkel oli olukord nii hull, et ta veetis oma päevad mitte midagi süües ja vaid kohvi juues – lausa 15 kohvitassi päevas koos kolme lusikatäie suhkruga. Õhtu saabudes tulid Lorraine’il aga kohutavad söömishood, mil naine sõi šokolaadi, krõpse ja kõike muud, mis kätte juhtus. Nii ei olnud tal lootuski kaalust alla võtta ja sellega kaasnes depressioon.

On loomulik, et ülekilod mõjusid naise enesekindlusele väga halvasti ja ta ei tahtnud enam kodust välja minna ega isegi lastega õues mängida, sest kartis, et keegi näeb teda ja seda, kui paks ta on. Ta vangistas ennast oma koduseinte vahele.

Ühel hetkel sai Lorraine aru, et nii edasi ei saa ja midagi peab muutuma. Ta ei osanud enam elust rõõmu tunda… See kõik muutus, kui ta muutis oma elustiili, hakates päeval sööma ja loobudes kohvist – just kohvist ja sellele lisatud suhkrust loobumine oli tema jaoks uue lehekülje keeramine, sest nii kadusid ka õhtused õgimishood ja kehakaal hakkas kukkuma. Päev-päevalt liikus ta rohkem, nautis lastega õues olemist ja sõi tervislikult.

Tänaseks on Lorraine ligikaudu 45 kg alla võtnud ja ta näeb suurepärane välja ning on õnnelik. Seda kõike tänu kohvist ja suhkrust loobumisele.

Enam ei taha naine end peita majaseinte vahele, vaid eelistab lastega mänguväljakutel käimist.

Vaata pilte naise imelisest muutumisest siin